Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10111410

osaühing Vakker

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10111410
  • Asutatud1997 (29 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202540 234 €
  • KMKR numberEE100190742

Usaldusväärsuse indeks

58/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1997200220072012201720222026Asutatud 30.01.1997Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 30.01.1997 1997, Esimene aruanne 1998, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing Vakker
Registrikood
10111410
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
30.01.1997
KMKR number
EE100190742
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Gonsiori tn 17

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg29 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu40 234 €+10,4
Müügitulu muutus38 496 € → 40 234 €+1,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43129Muud kaeve- ja mullatöödPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €22 tuh €45 tuh €67 tuh €90 tuh €2019: 89 811 €89 811 €20192020: 69 574 €20202021: 70 949 €20212022: 71 072 €20222023: 50 712 €20232024: 38 496 €20242025: 40 234 €40 234 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 40 234 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 202540 234 €
2024Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 202538 496 €
2023Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 200850 712 €
2022Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 200871 072 €
2021Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 200870 949 €
2020Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 200869 574 €
2019Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 200889 811 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
024681998: 881998ei kajastu19992000: 82000ei kajastu20012002: 520022003: 520032004: 52004ei kajastu2005ei kajastu2006ei kajastu20072008: 120082009: 020092010: 120102011: 120112012: 120122013: 120132014: 220142015: 220152016: 220162017: 320172018: 320182019: 220192020: 220202021: 220212022: 220222023: 220232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20232
20222
20212
20202
20192
20183
20173
20162
20152
20142
20131
20121
20111
20101
20090
20081
20045
20035
20025
20008
19988

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu40 234 €38 496 €50 712 €71 072 €70 949 €69 574 €89 811 €
Ärikasum enne makse1020 €−5962 €−8013 €−5411 €−561 €2718 €11 518 €
Aruandeaasta kasum1020 €−5962 €−8013 €−5411 €−561 €2718 €11 518 €
Tööjõukulud17 068 €16 722 €29 945 €29 796 €29 958 €29 657 €34 881 €
Varad kokku15 153 €19 058 €33 610 €71 500 €81 544 €59 434 €65 602 €
sh käibevarad1466 €1360 €10 811 €33 411 €39 479 €38 920 €43 538 €
sh raha1353 €821 €9400 €27 395 €34 391 €35 014 €37 137 €
Omakapital4969 €3949 €9911 €17 924 €23 335 €23 896 €21 178 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised10 184 €9081 €10 778 €12 118 €10 489 €12 329 €24 845 €
Pikaajalised kohustised0,00 €6028 €12 921 €41 458 €47 720 €23 209 €19 579 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1122222
Omakapitali osakaal varadest32,8 %20,7 %29,5 %25,1 %28,6 %40,2 %32,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,5 %-15,5 %-15,8 %-7,6 %-0,8 %3,9 %12,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang