Registrikaart · Äriregistri kanne 10124430
osaühing G.P.RIHT
- Registrikood10124430
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20257099 €
- KMKR numberEE100001954
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing G.P.RIHT
- Registrikood
- 10124430
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.09.1996
- KMKR number
- EE100001954
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Jaama tn 68
- Aadress kehtib alates
- 03.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Genadi Pedras | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Genadi Pedras | juhatuse liige (juhataja) | 16.09.1996 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Genadi Pedras | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 7099 € | +3,5 | |
| Müügitulu muutus | 10 501 € → 7099 € | -9,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725056064
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 3787 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 3787 € |
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 3312 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 5526 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 4975 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 16 768 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 15 257 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 32 147 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 30 538 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 28 975 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 25 663 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 27 280 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 24 312 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 31 621 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 27 383 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 32 025 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 32 025 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 8 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 6 |
| 2000 | 6 |
| 1999 | 6 |
| 1998 | 10 |
| 1997 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7099 € | 10 501 € | 32 025 € | 62 685 € | 54 638 € | 51 592 € | 59 004 € |
| Ärikasum | −393 € | −260 € | 2573 € | 100 € | −627 € | 339 € | −360 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −393 € | −260 € | 2573 € | 100 € | −627 € | 339 € | −360 € |
| Aruandeaasta kasum | −393 € | −260 € | 2573 € | 100 € | −627 € | 339 € | −360 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 9246 € | 28 277 € | 27 883 € | 26 977 € | 29 223 € |
| Põhivarade kulum | 244 € | 244 € | 244 € | 81,00 € | 16,00 € | 362 € | 751 € |
| Varad kokku | 132 440 € | 132 476 € | 132 789 € | 136 338 € | 133 196 € | 134 166 € | 132 327 € |
| sh käibevarad | 127 397 € | 127 189 € | 127 258 € | 130 563 € | 129 779 € | 130 733 € | 128 532 € |
| sh põhivarad | 5043 € | 5287 € | 5531 € | 5775 € | 3417 € | 3433 € | 3795 € |
| sh raha | 753 € | 124 € | 447 € | 4941 € | 2918 € | 924 € | 2690 € |
| Omakapital | 5271 € | 5664 € | 5924 € | 3351 € | 3251 € | 3878 € | 3539 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2852 € | 3112 € | 539 € | 439 € | 1066 € | 727 € | 1087 € |
| Lühiajalised kohustised | 127 169 € | 126 812 € | 126 865 € | 132 987 € | 129 945 € | 130 288 € | 128 788 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −149 € | −16,00 € | 2817 € | 181 € | −611 € | 701 € | 391 € |
| Aruanne esitatud | 27.06.2026 | 26.06.2025 | 25.06.2024 | 07.06.2023 | 11.03.2022 | 18.06.2021 | 29.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,0 % | 4,3 % | 4,5 % | 2,5 % | 2,4 % | 2,9 % | 2,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5,5 % | −2,5 % | 8,0 % | 0,2 % | −1,1 % | 0,7 % | −0,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.