Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10125843

osaühing PAVERIN

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10125843
  • Asutatud1996 (29 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20253548 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 29 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

41/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1996200120062011201620212026Asutatud 20.09.1996Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.09.1996 1996, Esimene aruanne 1997, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing PAVERIN
Registrikood
10125843
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.09.1996
KMKR number
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Laulupeo pst 25

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg29 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu3548 €+0,7
Müügitulu muutus4220 € → 3548 €-4,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56221Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €11 tuh €22 tuh €33 tuh €43 tuh €43 485 €2019202020212022202320243548 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine teenis ettevõte 2025. aastal 3548 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine EMTAK 20253548 €
2024Toitlustamine üritustel EMTAK 20254220 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200814 676 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200838 722 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200833 910 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200834 673 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200843 485 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
03681119971998199920002001200220032004112005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20222
20212
20203
20193
20183
20173
20163
20153
20143
20133
20124
20114
20105
20095
20085
20076
20067
200511
20049
200310
20029
20017
20008
19999
19989
19974

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu3548 €4220 €14 676 €38 722 €33 910 €34 673 €43 485 €
Ärikasum enne makse−4468 €−2381 €1239 €−362 €352 €107 €441 €
Aruandeaasta kasum−4468 €−2381 €1239 €−362 €352 €107 €441 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €17 744 €13 994 €13 698 €19 600 €
Varad kokku2404 €6901 €9253 €11 023 €10 669 €10 734 €10 712 €
sh käibevarad2404 €6901 €9253 €11 023 €10 669 €10 734 €10 712 €
sh raha2180 €6501 €9253 €5599 €5448 €3241 €2398 €
Omakapital2404 €6872 €9253 €8014 €8376 €8024 €7918 €
sh osa- või aktsiakapital13 740 €13 740 €13 740 €13 740 €13 740 €13 740 €13 740 €
Lühiajalised kohustised0,00 €29,00 €0,00 €3009 €2293 €2710 €2794 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0002233
Omakapitali osakaal varadest100,0 %99,6 %100,0 %72,7 %78,5 %74,8 %73,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust−125,9 %−56,4 %8,4 %−0,9 %1,0 %0,3 %1,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang