Registrikaart · Äriregistri kanne 10126481
osaühing TSENTRUM AGRO
- Registrikood10126481
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025347 819 €
- KMKR numberEE100491878
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing TSENTRUM AGRO
- Registrikood
- 10126481
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.10.1996
- KMKR number
- EE100491878
- Osa- või aktsiakapital
- 134 700 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Valga maakond, Tõrva vald, Patküla, Tsentrumi
- Aadress kehtib alates
- 28.09.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kalle Vahar | 86,47 % · 116 475 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Hengo Sarapuu | 13,53 % · 18 225 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kalle Vahar | Juhatuse liige | 01.10.1996 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kalle Vahar | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 347 819 € | +19 | |
| Müügitulu muutus | 255 451 € → 347 819 € | +10,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725141318
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 329 802 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 329 802 € |
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 18 017 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 255 451 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 398 360 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 388 755 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 374 349 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 387 894 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 183 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 340 165 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 20 783 € |
| 2019 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 1084 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 4 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 2 |
| 2000 | 2 |
| 1997 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 347 819 € | 255 451 € | 398 360 € | 388 755 € | 374 349 € | 388 077 € | 362 032 € |
| Ärikasum | −42 755 € | −157 964 € | −259 948 € | 151 007 € | 96 908 € | 81 608 € | 56 928 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −55 278 € | −169 305 € | −271 668 € | 141 530 € | 94 231 € | 76 511 € | 51 771 € |
| Aruandeaasta kasum | −55 278 € | −169 305 € | −282 918 € | 141 530 € | 94 231 € | 76 511 € | 51 771 € |
| Tööjõukulud | 32 112 € | 56 513 € | 60 225 € | 62 351 € | 64 186 € | 57 030 € | 47 315 € |
| Põhivarade kulum | 51 198 € | 52 769 € | 56 097 € | 61 737 € | 48 376 € | 45 360 € | 44 303 € |
| Varad kokku | 331 670 € | 546 381 € | 638 898 € | 819 807 € | 701 819 € | 610 025 € | 568 450 € |
| sh käibevarad | 26 205 € | 189 718 € | 229 466 € | 354 464 € | 181 397 € | 234 216 € | 166 506 € |
| sh põhivarad | 305 465 € | 356 663 € | 409 432 € | 465 343 € | 520 422 € | 375 809 € | 401 944 € |
| sh raha | 563 € | 8846 € | 4186 € | 17 114 € | 83 471 € | 152 076 € | 68 114 € |
| Omakapital | 165 052 € | 220 330 € | 389 634 € | 717 552 € | 576 022 € | 481 791 € | 405 280 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 8609 € | 8609 € | 8609 € | 8609 € | 8609 € | 8609 € | 8609 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 210 762 € | 380 067 € | 662 984 € | 566 454 € | 472 223 € | 395 712 € | 343 941 € |
| Lühiajalised kohustised | 162 087 € | 307 422 € | 220 191 € | 59 843 € | 67 794 € | 69 331 € | 71 751 € |
| Pikaajalised kohustised | 4531 € | 18 629 € | 29 073 € | 42 412 € | 58 003 € | 58 903 € | 91 419 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 8443 € | −105 195 € | −203 851 € | 212 744 € | 145 284 € | 126 968 € | 101 231 € |
| Aruanne esitatud | 27.03.2026 | 07.05.2025 | 03.04.2024 | 09.06.2023 | 29.06.2022 | 30.04.2021 | 12.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,8 % | 40,3 % | 61,0 % | 87,5 % | 82,1 % | 79,0 % | 71,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −15,9 % | −66,3 % | −71,0 % | 36,4 % | 25,2 % | 19,7 % | 14,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.