Registrikaart · Äriregistri kanne 10126972
osaühing JÜRASK
- Registrikood10126972
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20250
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 29 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing JÜRASK
- Registrikood
- 10126972
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.09.1996
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 40 500 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Võru maakond, Rõuge vald, Pärlijõe küla
- Aadress kehtib alates
- 16.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tiit Perli | 48,15 % · 19 500 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Maaja Pilt | 22,22 % · 9000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Eha Perli | 22,22 % · 9000 EEK | Ainuomand | 08.04.2024 |
| Andres Johanson | 3,7 % · 1500 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Jüri Tõnisson | 3,7 % · 1500 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tiit Perli | Juhatuse liige | 30.09.1996 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tarmo Perli | otsene osalus | 28.10.2018 |
| Peeter Hinn | otsene osalus | 28.10.2018 |
| Tiit Perli | otsene osalus | 28.10.2018 |
| Jüri Tõnisson | otsene osalus | 28.10.2018 |
| Andres Johanson | otsene osalus | 28.10.2018 |
| Mart Pilt | otsene osalus | 28.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 1623 | Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 4 |
| 2000 | 7 |
| 1999 | 4 |
| 1998 | 4 |
| 1997 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | −14,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 250 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −14,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 250 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −14,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 250 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 3659 € | 3673 € | 3673 € | 3673 € | 3673 € | 3673 € | 3423 € |
| sh käibevarad | 2265 € | 2279 € | 2279 € | 2279 € | 2279 € | 2279 € | 2029 € |
| sh põhivarad | 1394 € | 1394 € | 1394 € | 1394 € | 1394 € | 1394 € | 1394 € |
| sh raha | 2176 € | 2190 € | 2190 € | 2190 € | 2190 € | 2190 € | 1940 € |
| Omakapital | 2844 € | 2858 € | 2858 € | 2858 € | 2858 € | 2858 € | 2608 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2588 € | 2588 € | 2588 € | 2588 € | 2588 € | 2588 € | 2588 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 270 € | 270 € | 270 € | 270 € | 270 € | 20,00 € | 20,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 815 € | 815 € | 815 € | 815 € | 815 € | 815 € | 815 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −14,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 250 € | 0,00 € |
| Aruanne esitatud | 23.06.2026 | 04.07.2025 | 07.11.2024 | 27.06.2023 | 27.08.2022 | 25.08.2021 | 22.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,7 % | 77,8 % | 77,8 % | 77,8 % | 77,8 % | 77,8 % | 76,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.