Registrikaart · Äriregistri kanne 10128511
Viimsi Miisu OÜ
- Registrikood10128511
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025106 941 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Viimsi Miisu OÜ
- Registrikood
- 10128511
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.10.1996
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Pöörise tn 16-56
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 106 941 € | +14,3 | |
| Müügitulu muutus | 177 307 € → 106 941 € | -11,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725163416
- Mobiil+37253025456
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 88911 | Lapsehoiuteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Lapsehoiuteenus teenis ettevõte 2025. aastal 106 941 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2025 | 106 941 € |
| 2024 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2025 | 177 307 € |
| 2023 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2008 | 183 191 € |
| 2022 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2008 | 197 066 € |
| 2021 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2008 | 83 366 € |
| 2020 | Lapsehoiuteenus EMTAK 2008 | 6323 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 106 941 € | 177 307 € | 183 191 € | 197 066 € | 83 366 € | 6323 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | −12 640 € | −10 227 € | −9804 € | 38 657 € | 22 504 € | −2108 € | −265 € |
| Aruandeaasta kasum | −12 640 € | −10 227 € | −9804 € | 38 657 € | 22 504 € | −2108 € | −265 € |
| Tööjõukulud | 63 180 € | 86 287 € | 74 623 € | 65 798 € | 22 211 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 40 674 € | 60 051 € | 69 393 € | 78 015 € | 37 663 € | 9020 € | 10 319 € |
| sh käibevarad | 2164 € | 10 600 € | 12 555 € | 75 015 € | 32 828 € | 1753 € | 14,00 € |
| sh raha | 2164 € | 2314 € | 849 € | 63 526 € | 32 828 € | 1745 € | — |
| Omakapital | 36 702 € | 49 341 € | 59 568 € | 69 372 € | 30 715 € | 8211 € | 10 319 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 16 948 € | 16 948 € | 16 948 € | 16 948 € | 16 948 € | 16 949 € | 16 949 € |
| Lühiajalised kohustised | 3972 € | 10 710 € | 9825 € | 8643 € | 6948 € | 809 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,2 % | 82,2 % | 85,8 % | 88,9 % | 81,6 % | 91,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -11,8 % | -5,8 % | -5,4 % | 19,6 % | 27,0 % | -33,3 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.