Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10129628

Freudenberg Sealing Technologies OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10129628
  • Asutatud1996 (29 a)
  • Töötajaid 2025266
  • Müügitulu 202520 147 928 €
  • KMKR numberEE100486744

Usaldusväärsuse indeks

83/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1996200120062011201620212026Asutatud 16.12.1996Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.12.1996 1996, Esimene aruanne 1997, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Freudenberg Sealing Technologies OÜ
Registrikood
10129628
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.12.1996
KMKR number
EE100486744
Osa- või aktsiakapital
1 732 000 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Saare maakond, Saaremaa vald, Mullutu küla, Merinvesti
Aadress kehtib alates
24.04.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Freudenberg FST GmbH100 % · 1 732 000 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Aivar RandJuhatuse liige07.01.2013
Kaupo KirsJuhatuse liige07.01.2013
Marek RaudJuhatuse liige05.12.2024
Enn MeriProkurist28.11.2025

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Esther LoidlÕigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist31.10.2023
Frank Georg HeislitzÕigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist06.08.2024
Thomas HerrÕigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist06.08.2024
Claus Dieter MöhlenkampÕigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist15.07.2025

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg29 aastat registris+25
Töötajate arv266 töötajat viimases aruandes+20
Müügitulu20 147 928 €+20
Müügitulu muutus21 680 061 € → 20 147 928 €-2,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
22121Muude kummitoodete tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5,4 mln €10,8 mln €16,3 mln €21,7 mln €2019202020212022202321 680 061 €202420 147 928 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude kummitoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 20 147 928 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muude kummitoodete tootmine EMTAK 202520 147 928 €
2024Muude kummitoodete tootmine EMTAK 202521 680 061 €
2023Mujal liigitamata kummitoodete tootmine EMTAK 200820 192 809 €
2022Mujal liigitamata kummitoodete tootmine EMTAK 200818 538 727 €
2021Mujal liigitamata kummitoodete tootmine EMTAK 200816 375 858 €
2020Mujal liigitamata kummitoodete tootmine EMTAK 200812 920 289 €
2019Mujal liigitamata kummitoodete tootmine EMTAK 200813 214 250 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 20 906 566 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Saksamaa20 906 566 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
08216424532719971998199920002001200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016327201720182019202020212022202320242662025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
2025266
2024277
2023268
2022258
2021288
2020246
2019275
2018326
2017327
2016313
2015319
2014324
2013297
2012296
2011307
2010254
2009215
2008235
2007215
2006197
2005182
2004156
2003116
2002111
2001105
200061
199933
199828
199721

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu20 906 566 €22 512 530 €20 667 085 €19 071 668 €16 894 589 €13 227 509 €13 619 505 €
Ärikasum370 560 €806 510 €906 773 €683 101 €472 856 €305 976 €30 338 €
Kasum enne tulumaksustamist380 629 €840 221 €945 654 €683 197 €470 186 €279 518 €−7537 €
Aruandeaasta kasum380 629 €840 221 €945 654 €683 197 €470 186 €279 518 €−7537 €
Tööjõukulud6 973 955 €7 119 193 €6 554 442 €5 576 603 €5 444 702 €4 517 838 €4 879 467 €
Põhivarade kulum687 825 €480 527 €437 307 €497 745 €513 768 €554 702 €608 953 €
Varad kokku11 619 173 €11 868 156 €10 286 801 €9 308 894 €8 568 835 €8 919 607 €8 625 052 €
sh käibevarad4 469 517 €5 700 652 €6 192 082 €6 960 674 €5 970 921 €5 866 630 €5 052 371 €
sh põhivarad7 149 656 €6 167 504 €4 094 719 €2 348 220 €2 597 914 €3 052 977 €3 572 681 €
sh raha894 398 €2 435 837 €805 833 €2 415 345 €3 055 009 €3 648 908 €3 263 324 €
Omakapital9 776 964 €9 396 335 €8 556 114 €7 610 460 €6 927 263 €6 457 077 €6 177 559 €
sh osa- või aktsiakapital1 732 000 €1 732 000 €1 732 000 €1 732 000 €1 732 000 €1 732 000 €1 732 000 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum7 638 753 €6 798 532 €5 852 878 €5 169 681 €4 699 495 €4 419 977 €4 427 514 €
Lühiajalised kohustised1 656 216 €2 303 297 €1 580 399 €1 566 827 €1 527 241 €2 351 447 €838 657 €
Pikaajalised kohustised185 993 €168 524 €150 288 €131 607 €114 331 €111 083 €1 608 836 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)266277268258288246275
Ärikasum enne kulumit1 058 385 €1 287 037 €1 344 080 €1 180 846 €986 624 €860 678 €639 291 €
Aruanne esitatud17.04.202605.06.202506.06.202428.06.202329.06.202223.06.202127.04.2020
AuditeeritudJahJahJahJahJahJahJah
Omakapitali osakaal varadest84,1 %79,2 %83,2 %81,8 %80,8 %72,4 %71,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,8 %3,7 %4,6 %3,6 %2,8 %2,1 %−0,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang