osaühing Viie
- Registrikood10130956
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202436 000 €
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing Viie
- Registrikood
- 10130956
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.12.1996
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Väike-Patarei tn 10-5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
71/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 36 000 € | +10 |
| Müügitulu muutus | 22 909 € → 36 000 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253586390
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2024. aastal 36 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 36 000 € |
| 2023 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 12 680 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 229 € |
| 2022 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2008 | 13 672 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 24 206 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 400 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 10 000 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 28 742 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 13 900 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 35 000 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4900 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 3 |
| 1999 | 2 |
| 1998 | 3 |
| 1997 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 000 € | 22 909 € | 19 672 € | 44 606 € | 42 642 € | 39 900 € |
| Ärikasum enne makse | −5436 € | 9464 € | 3036 € | 6859 € | 202 660 € | 28 517 € |
| Aruandeaasta kasum | −7630 € | 6599 € | −2882 € | 3261 € | 202 660 € | 28 517 € |
| Tööjõukulud | 9670 € | 10 178 € | 5090 € | 3393 € | 2971 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 738 716 € | 811 355 € | 653 992 € | 493 159 € | 455 752 € | 288 438 € |
| sh käibevarad | 3881 € | 3268 € | 2256 € | 1709 € | 17 992 € | 21 938 € |
| sh raha | 3881 € | 1719 € | 1256 € | 1209 € | 5232 € | 365 € |
| Omakapital | 232 915 € | 254 046 € | 254 945 € | 280 687 € | 290 427 € | 87 767 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 469 801 € | 557 309 € | 298 818 € | 94 663 € | 165 325 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 36 000 € | 0,00 € | 100 229 € | 117 809 € | 0,00 € | 200 671 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,5 % | 31,3 % | 39,0 % | 56,9 % | 63,7 % | 30,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -21,2 % | 28,8 % | -14,7 % | 7,3 % | 475,3 % | 71,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.