osaühing Sartex
- Registrikood10131022
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025112 851 €
- KMKR numberEE100192326
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing Sartex
- Registrikood
- 10131022
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.06.1997
- KMKR number
- EE100192326
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Orissaare alevik, Kuivastu mnt 32
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
67/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 |
| Müügitulu | 112 851 € | +14,5 |
| Müügitulu muutus | 107 454 € → 112 851 € | +1,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3724545633
- Telefon +3724545500
- Veebileht sartex.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 13961 | Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 110 551 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine EMTAK 2025 | 110 551 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2300 € |
| 2024 | Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine EMTAK 2025 | 106 694 € |
| 2024 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2025 | 447 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 313 € |
| 2023 | Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine EMTAK 2008 | 111 885 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 101 € |
| 2022 | Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine EMTAK 2008 | 102 013 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 740 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 204 € |
| 2021 | Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine EMTAK 2008 | 105 449 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 825 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 523 € |
| 2020 | Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine EMTAK 2008 | 95 700 € |
| 2020 | Suka- ja sokitootmine EMTAK 2008 | 363 € |
| 2019 | Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine EMTAK 2008 | 82 622 € |
| 2019 | Suka- ja sokitootmine EMTAK 2008 | 505 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 5 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 15 |
| 2006 | 15 |
| 2005 | 16 |
| 2004 | 15 |
| 2003 | 13 |
| 2002 | 14 |
| 2001 | 15 |
| 2000 | 17 |
| 1999 | 17 |
| 1998 | 17 |
| 1997 | 19 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 112 851 € | 107 454 € | 111 986 € | 102 957 € | 106 797 € | 96 063 € | 84 246 € |
| Ärikasum enne makse | 4544 € | 4665 € | 6830 € | 3774 € | 4058 € | 3742 € | −124 € |
| Aruandeaasta kasum | 4544 € | 4665 € | 6830 € | 3774 € | 4058 € | 3742 € | −124 € |
| Tööjõukulud | 79 587 € | 73 644 € | 74 973 € | 67 374 € | 67 367 € | 67 314 € | 60 053 € |
| Varad kokku | 43 425 € | 38 652 € | 36 109 € | 27 425 € | 25 279 € | 18 994 € | 15 377 € |
| sh käibevarad | 33 564 € | 26 394 € | 35 556 € | 26 762 € | 24 506 € | 18 111 € | 14 384 € |
| sh raha | 24 276 € | 16 326 € | 22 097 € | 15 904 € | 12 889 € | 2842 € | 5089 € |
| Omakapital | 35 166 € | 30 622 € | 25 957 € | 19 127 € | 15 353 € | 11 295 € | 7553 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 15 338 € | 15 338 € | 15 338 € | 15 338 € | 15 338 € | 15 338 € | 15 338 € |
| Lühiajalised kohustised | 8259 € | 8030 € | 10 152 € | 8298 € | 9926 € | 7699 € | 7824 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,0 % | 79,2 % | 71,9 % | 69,7 % | 60,7 % | 59,5 % | 49,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,0 % | 4,3 % | 6,1 % | 3,7 % | 3,8 % | 3,9 % | -0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.