Registrikaart · Äriregistri kanne 10132518
Osaühing SIMUNA REMOX
- Registrikood10132518
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2024634 740 €
- KMKR numberEE100463848
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing SIMUNA REMOX
- Registrikood
- 10132518
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.10.1996
- KMKR number
- EE100463848
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Simuna alevik, Remondi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 634 740 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 493 345 € → 634 740 € | +8,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725023148
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01131 | Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus teenis ettevõte 2024. aastal 634 740 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2025 | 634 740 € |
| 2023 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 493 345 € |
| 2022 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 397 641 € |
| 2021 | Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus EMTAK 2008 | 249 743 € |
| 2020 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 171 469 € |
| 2019 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 179 699 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 5 |
| 2001 | 5 |
| 2000 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 648 789 € | 529 158 € | 418 314 € | 263 596 € | 184 827 € | 196 282 € |
| Ärikasum enne makse | 278 221 € | 278 534 € | 346 418 € | 201 735 € | 61 229 € | 141 797 € |
| Aruandeaasta kasum | 268 072 € | 267 196 € | 333 918 € | 201 735 € | 61 229 € | 141 797 € |
| Tööjõukulud | 100 732 € | 73 700 € | 56 000 € | 41 525 € | 34 100 € | 17 378 € |
| Varad kokku | 1 510 727 € | 1 293 564 € | 1 072 079 € | 783 666 € | 580 250 € | 707 304 € |
| sh käibevarad | 1 199 729 € | 935 329 € | 670 893 € | 401 012 € | 161 924 € | 254 802 € |
| sh raha | 1 078 475 € | 709 629 € | 500 483 € | 332 140 € | 138 994 € | 213 489 € |
| Omakapital | 1 491 535 € | 1 275 824 € | 1 059 795 € | 775 877 € | 574 142 € | 512 913 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 17 472 € | 17 472 € | 17 472 € | 17 472 € | 17 472 € | 17 472 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 192 € | 17 740 € | 12 284 € | 7789 € | 6108 € | 194 391 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 98,6 % | 98,9 % | 99,0 % | 98,9 % | 72,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 41,3 % | 50,5 % | 79,8 % | 76,5 % | 33,1 % | 72,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.