Andmete seisÄriregistri avaandmed — 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.11.2026Registris 372 075 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10134476

AS Kindlus Grupp

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastuAS
  • Registrikood10134476
  • Asutatud1996 (30 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 20250,00 €

Usaldusväärsuse indeks

31/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 01.11.2026
1996200120062011201620212026Asutatud 04.10.1996Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.10.1996 1996, Esimene aruanne 1997, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 01.11.2026
Ärinimi
AS Kindlus Grupp
Registrikood
10134476
Õiguslik vorm
AS
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.10.1996
KMKR number
—
Osa- või aktsiakapital
1 300 000 EEK
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Raatuse tn 83-8
Aadress kehtib alates
26.09.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 01.11.2026
IsikRollAlates
Nasdaq CSD SEAktsiaraamatu pidaja28.09.2017
Tamara JefremovaJuhatuse liige22.05.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 01.11.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Tamara Jefremovaotsene osalus23.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg30 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu0,00 €0
Müügitulu muutus285 000 € → 0,00 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 01.11.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68111Enda kinnisvara ost ja müükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €71 tuh €143 tuh €214 tuh €285 tuh €20192020202120222023285 000 €20240,00 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel. Tühi koht ribas — aasta, mille kohta aruannet ei ole.

Põhitegevusalal Enda kinnisvara ost ja müük teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 20250,00 €
2024Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025285 000 €
2023Muu teenindus EMTAK 20081500 €
2021Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008190 000 €
2021Hotellid EMTAK 200815 997 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20084955 €
2020Hotellid EMTAK 200834 054 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200810 872 €
2019Hotellid EMTAK 200856 894 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200840 434 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2024)

Majandusaasta aruanded

Kogu 285 000 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti285 000 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
04711141419972000200520102015202012025
Töötajate arv aastate lõikes. Tühi koht ribas — aasta, mille kohta aruannet ei ole.
Näita tabelit (25 aastat)
AastaTöötajaid
20251
20242
20232
20222
20212
20203
20193
20183
20173
20161
20150
20141
20131
20121
20112
20102
20093
20085
20075
20069
20053
20042
20032
20010
199714

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €285 000 €1500 €0,00 €210 952 €44 926 €97 328 €
Ärikasum−638 €737 €93,00 €−14 710 €5493 €−10 289 €8492 €
Kasum enne tulumaksustamist−638 €737 €92,00 €−14 711 €5478 €−10 330 €8308 €
Aruandeaasta kasum−638 €737 €92,00 €−14 711 €5478 €−10 330 €8308 €
Tööjõukulud3914 €13 703 €12 555 €17 879 €22 615 €28 575 €27 119 €
Põhivarade kulum6725 €2690 €7929 €7929 €8086 €12 231 €14 141 €
Varad kokku81 751 €93 806 €351 938 €364 746 €399 456 €564 032 €580 519 €
sh käibevarad1086 €6416 €17 193 €22 072 €48 853 €43 452 €47 708 €
sh põhivarad80 665 €87 390 €334 745 €342 674 €350 603 €520 580 €532 811 €
sh raha643 €1582 €402 €1034 €6365 €9807 €774 €
Omakapital41 775 €42 413 €41 676 €41 584 €56 295 €50 817 €61 147 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−48 981 €−49 718 €−49 810 €−35 099 €−40 577 €−30 247 €−38 555 €
Lühiajalised kohustised0,00 €917 €1701 €1844 €4482 €7555 €12 540 €
Pikaajalised kohustised39 976 €50 476 €308 561 €321 318 €338 679 €505 660 €506 832 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1222233
Ärikasum enne kulumit6087 €3427 €8022 €−6781 €13 579 €1942 €22 633 €
Aruanne esitatud22.04.202605.06.202524.05.202403.07.202311.08.202212.11.202128.09.2020
Omakapitali osakaal varadest51,1 %45,2 %11,8 %11,4 %14,1 %9,0 %10,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust—0,3 %6,1 %—2,6 %−23,0 %8,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Majandusaasta aruanded

e-äriregister

Aruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.

  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019

Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.

Maksuvõlg

EMTA · 05.11.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang