Registrikaart · Äriregistri kanne 10145194
OÜ GALITARA
- Registrikood10145194
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025104 645 €
- KMKR numberEE102023532
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ GALITARA
- Registrikood
- 10145194
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.05.1997
- KMKR number
- EE102023532
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Astangu tn 48-38
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 104 645 € | +14,2 | |
| Müügitulu muutus | 117 926 € → 104 645 € | -3,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255656861
- Veebilehtgalitara.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 104 645 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 104 645 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 117 926 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 81 947 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 101 596 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 140 140 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 78 146 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 61 106 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 104 645 € | 117 926 € | 81 947 € | 101 596 € | 140 140 € | 78 146 € | 61 106 € |
| Ärikasum enne makse | −3789 € | 13 508 € | 30 614 € | 48 890 € | 96 785 € | 26 710 € | 26 825 € |
| Aruandeaasta kasum | −3789 € | 13 508 € | 30 614 € | 48 890 € | 96 785 € | 26 710 € | 26 825 € |
| Tööjõukulud | 16 232 € | 17 522 € | 15 610 € | 14 772 € | 16 832 € | 22 685 € | 18 198 € |
| Varad kokku | 269 734 € | 276 009 € | 263 393 € | 236 620 € | 186 394 € | 83 155 € | 57 700 € |
| sh käibevarad | 75 959 € | 65 368 € | 251 053 € | 218 363 € | 162 220 € | 58 981 € | 57 700 € |
| sh raha | 70 342 € | 47 152 € | 246 980 € | 211 644 € | 154 684 € | 53 837 € | 48 034 € |
| Omakapital | 264 152 € | 267 941 € | 254 432 € | 223 818 € | 174 928 € | 78 143 € | 51 432 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 5582 € | 8068 € | 8961 € | 12 802 € | 11 466 € | 5012 € | 6268 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,9 % | 97,1 % | 96,6 % | 94,6 % | 93,8 % | 94,0 % | 89,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -3,6 % | 11,5 % | 37,4 % | 48,1 % | 69,1 % | 34,2 % | 43,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.