Registrikaart · Äriregistri kanne 10145828
Osaühing Firering
- Registrikood10145828
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025173 596 €
- KMKR numberEE100315747
- Sellel aadressil on registreeritud 30 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Firering
- Registrikood
- 10145828
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.05.1997
- KMKR number
- EE100315747
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 173 596 € | +16,3 | |
| Müügitulu muutus | 173 871 € → 173 596 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725225898
- Mobiil+37255524041
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 173 596 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 173 596 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 173 871 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 175 912 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 138 218 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 192 111 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 190 127 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 245 945 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 50 |
| 2008 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 1 |
| 2000 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 173 596 € | 173 871 € | 175 912 € | 138 218 € | 192 111 € | 190 127 € | 245 945 € |
| Ärikasum enne makse | 57 159 € | 51 568 € | 34 845 € | −134 791 € | 38 856 € | 24 484 € | 114 604 € |
| Aruandeaasta kasum | 57 159 € | 51 568 € | 34 845 € | −134 791 € | 38 856 € | 24 484 € | 114 604 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 1382 € | 16 588 € | 4801 € | 3211 € | 3192 € | 3192 € |
| Varad kokku | 1 500 853 € | 1 529 694 € | 1 613 973 € | 1 738 724 € | 1 955 336 € | 2 051 241 € | 2 119 253 € |
| sh käibevarad | 81 188 € | 51 172 € | 64 953 € | 40 697 € | 39 837 € | 49 335 € | 30 940 € |
| sh raha | 81 159 € | 48 631 € | 60 302 € | 40 516 € | 35 608 € | 46 053 € | 19 064 € |
| Omakapital | 618 078 € | 560 919 € | 509 351 € | 474 507 € | 609 298 € | 570 442 € | 545 958 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 882 775 € | 968 775 € | 1 104 622 € | 1 264 217 € | 1 141 875 € | 1 276 636 € | 1 369 132 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 204 163 € | 204 163 € | 204 163 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,2 % | 36,7 % | 31,6 % | 27,3 % | 31,2 % | 27,8 % | 25,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 32,9 % | 29,7 % | 19,8 % | -97,5 % | 20,2 % | 12,9 % | 46,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.