Registrikaart · Äriregistri kanne 10146087
osaühing ALEFI KAUP
- Registrikood10146087
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025178 063 €
- KMKR numberEE100082193
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing ALEFI KAUP
- Registrikood
- 10146087
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.05.1997
- KMKR number
- EE100082193
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Hargi tn 19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 178 063 € | +16,4 | |
| Müügitulu muutus | 146 545 € → 178 063 € | +6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725015028
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43601 | Eriehitustööde vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Eriehitustööde vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 178 063 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Eriehitustööde vahendusteenus EMTAK 2025 | 178 063 € |
| 2024 | Eriehitustööde vahendusteenus EMTAK 2025 | 146 545 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 170 189 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 368 488 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 267 493 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 515 530 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 1 234 861 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 15 |
| 2007 | 13 |
| 2006 | 15 |
| 2005 | 25 |
| 2004 | 51 |
| 2003 | 57 |
| 2002 | 60 |
| 2001 | 54 |
| 2000 | 51 |
| 1999 | 51 |
| 1998 | 50 |
| 1997 | 50 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 178 063 € | 146 545 € | 170 189 € | 368 488 € | 267 493 € | 515 530 € | 1 234 861 € |
| Ärikasum enne makse | 65 633 € | 1681 € | 1834 € | 1950 € | 44 782 € | 25 783 € | 1342 € |
| Aruandeaasta kasum | 65 633 € | 1681 € | 1834 € | 1950 € | 44 782 € | 25 783 € | 1342 € |
| Tööjõukulud | 17 838 € | 30 329 € | 14 462 € | 67 110 € | 50 606 € | 44 738 € | 54 880 € |
| Varad kokku | 204 623 € | 166 921 € | 167 089 € | 179 295 € | 193 447 € | 201 596 € | 216 961 € |
| sh käibevarad | 161 512 € | 164 497 € | 161 325 € | 167 937 € | 175 177 € | 176 414 € | 184 867 € |
| sh raha | 18 126 € | 3739 € | 879 € | 13 722 € | 3040 € | 14 450 € | 14 571 € |
| Omakapital | 168 381 € | 102 748 € | 101 067 € | 99 233 € | 97 283 € | 52 501 € | 26 718 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3956 € | 3956 € | 3956 € | 3956 € | 3956 € | 3956 € | 3956 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 528 € | 35 153 € | 47 337 € | 41 444 € | 43 461 € | 54 786 € | 70 113 € |
| Pikaajalised kohustised | 25 714 € | 29 020 € | 18 685 € | 38 618 € | 52 703 € | 94 309 € | 120 130 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 2 | 3 | 5 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,3 % | 61,6 % | 60,5 % | 55,3 % | 50,3 % | 26,0 % | 12,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 36,9 % | 1,1 % | 1,1 % | 0,5 % | 16,7 % | 5,0 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.