Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10147448

Osaühing CANKER-UL

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10147448
  • Asutatud1997 (29 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202578 385 €
  • KMKR numberEE100447660

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1997200220072012201720222026Asutatud 26.05.1997Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 26.05.1997 1997, Esimene aruanne 1998, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing CANKER-UL
Registrikood
10147448
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
26.05.1997
KMKR number
EE100447660
Osa- või aktsiakapital
7030 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Suurekivi tee 60
Aadress kehtib alates
07.11.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Urmas Lau100 % · 7030 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Urmas LauJuhatuse liige26.05.1997

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Urmas Lauotsene osalus12.09.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg29 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu78 385 €+13,1
Müügitulu muutus144 349 € → 78 385 €-13,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €209 tuh €419 tuh €628 tuh €837 tuh €2019202020212022837 204 €2023202478 385 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tahkekütuse hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 72 951 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Tahkekütuse hulgimüük EMTAK 202572 951 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20255434 €
2024Tahkekütuse hulgimüük EMTAK 2025123 676 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202518 957 €
2024Kaubavedu maanteel EMTAK 20251716 €
2023Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2008810 559 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200819 757 €
2023Kaubavedu maanteel EMTAK 20086888 €
2022Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2008632 031 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200817 531 €
2022Kaubavedu maanteel EMTAK 200816 291 €
2021Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2008640 103 €
2021Kaubavedu maanteel EMTAK 200812 740 €
2020Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2008431 703 €
2020Kaubavedu maanteel EMTAK 200812 224 €
2019Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2008556 738 €
2019Kaubavedu maanteel EMTAK 200817 528 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) TransportTegevuslubaKehtiv12.12.2016 — 03.11.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) TransportTegevuslubaKehtiv12.12.2016 — 03.11.2026
Veosevedu TransportTegevuslubaKehtiv04.11.2016 — 03.11.2026

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 5400 € ehk 7 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Eesti72 985 €
Müük Euroopa Liidu riikidele, muud5400 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
02579199819992000200120022003200420052006920072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20232
20223
20214
20205
20196
20188
20174
20165
20155
20145
20134
20124
20115
20105
20096
20089
20079
20068
20058
20048
20036
20026
20013
20002
19992
19981

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu78 385 €144 349 €837 204 €665 853 €652 843 €443 927 €574 266 €
Ärikasum−14 002 €33 833 €437 236 €203 942 €1695 €3689 €262 €
Kasum enne tulumaksustamist−9636 €50 904 €439 437 €203 995 €1719 €3703 €282 €
Aruandeaasta kasum−9636 €−111 596 €439 437 €203 995 €1719 €3703 €282 €
Tööjõukulud4014 €17 093 €36 850 €46 536 €65 772 €76 402 €79 824 €
Põhivarade kulum13 751 €14 051 €12 540 €11 350 €13 037 €18 842 €20 027 €
Varad kokku645 459 €677 656 €1 366 544 €952 813 €749 622 €738 373 €745 812 €
sh käibevarad393 821 €412 267 €1 087 104 €607 810 €402 969 €389 738 €393 928 €
sh põhivarad251 638 €265 389 €279 440 €345 003 €346 653 €348 635 €351 884 €
sh raha380 699 €398 094 €1 078 157 €536 043 €245 809 €224 466 €157 752 €
Omakapital589 933 €599 569 €1 361 165 €921 728 €717 733 €716 014 €712 311 €
sh osa- või aktsiakapital7030 €7030 €7030 €7030 €7030 €7030 €7030 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum591 836 €703 432 €913 995 €710 000 €708 281 €704 578 €704 296 €
Lühiajalised kohustised55 526 €78 087 €5379 €31 085 €31 889 €22 359 €33 501 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1123456
Ärikasum enne kulumit−251 €47 884 €449 776 €215 292 €14 732 €22 531 €20 289 €
Aruanne esitatud22.05.202631.05.202507.06.202425.05.202317.06.202213.05.202107.10.2020
Omakapitali osakaal varadest91,4 %88,5 %99,6 %96,7 %95,7 %97,0 %95,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust−12,3 %−77,3 %52,5 %30,6 %0,3 %0,8 %0,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang