Registrikaart · Äriregistri kanne 10150099
osaühing Varola
- Registrikood10150099
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 202544
- Müügitulu 20253 724 857 €
- KMKR numberEE100003981
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Varola
- Registrikood
- 10150099
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.04.1997
- KMKR number
- EE100003981
- Aadress
- Põlva maakond, Räpina vald, Linte küla, Väikese-Varola
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 87 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 44 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 3 724 857 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 504 918 € → 3 724 857 € | +1,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3727951475
- Telefon+3727951475
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAKAllikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 3 002 382 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2025 | 3 002 382 € |
| 2025 | Mööbli (v.a madratsite) tootmine EMTAK 2025 | 492 215 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 147 114 € |
| 2025 | Muude puittoodete ning korgist, õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine EMTAK 2025 | 82 861 € |
| 2025 | Elektrienergia jaotus EMTAK 2025 | 285 € |
| 2024 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2025 | 2 901 720 € |
| 2024 | Mööbli (v.a madratsite) tootmine EMTAK 2025 | 422 255 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 136 123 € |
| 2024 | Muude puittoodete ning korgist, õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine EMTAK 2025 | 43 965 € |
| 2024 | Elektrienergia jaotus EMTAK 2025 | 855 € |
| 2023 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 3 319 002 € |
| 2023 | Muu mööbli tootmine EMTAK 2008 | 206 403 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 137 109 € |
| 2023 | Muude puittoodete tootmine; korgist, õlest ja punumismaterjalist toodete tootmine EMTAK 2008 | 17 242 € |
| 2023 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 6821 € |
| 2023 | Elektrienergia müük EMTAK 2008 | 1439 € |
| 2022 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 5 822 388 € |
| 2022 | Muu mööbli tootmine EMTAK 2008 | 115 169 € |
| 2022 | Muude puittoodete tootmine; korgist, õlest ja punumismaterjalist toodete tootmine EMTAK 2008 | 83 784 € |
| 2022 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 26 635 € |
| 2021 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 5 527 820 € |
| 2021 | Muu mööbli tootmine EMTAK 2008 | 228 737 € |
| 2021 | Muude puittoodete tootmine; korgist, õlest ja punumismaterjalist toodete tootmine EMTAK 2008 | 185 386 € |
| 2021 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 17 952 € |
| 2020 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 3 424 612 € |
| 2020 | Muu mööbli tootmine EMTAK 2008 | 291 849 € |
| 2020 | Muude puittoodete tootmine; korgist, õlest ja punumismaterjalist toodete tootmine EMTAK 2008 | 207 531 € |
| 2020 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 29 046 € |
| 2019 | Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 2 800 423 € |
| 2019 | Muu mööbli tootmine EMTAK 2008 | 308 099 € |
| 2019 | Muude puittoodete tootmine; korgist, õlest ja punumismaterjalist toodete tootmine EMTAK 2008 | 192 733 € |
| 2019 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 8325 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 44 |
| 2024 | 43 |
| 2023 | 35 |
| 2022 | 52 |
| 2021 | 57 |
| 2020 | 53 |
| 2019 | 53 |
| 2018 | 58 |
| 2017 | 64 |
| 2016 | 57 |
| 2015 | 56 |
| 2014 | 55 |
| 2013 | 58 |
| 2012 | 61 |
| 2011 | 59 |
| 2010 | 66 |
| 2009 | 60 |
| 2008 | 62 |
| 2007 | 72 |
| 2006 | 74 |
| 2005 | 78 |
| 2004 | 90 |
| 2003 | 93 |
| 2002 | 89 |
| 2001 | 97 |
| 2000 | 92 |
| 1999 | 92 |
| 1998 | 100 |
| 1997 | 70 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 724 857 € | 3 518 471 € | 3 688 016 € | 6 091 627 € | 6 021 143 € | 3 984 016 € | 3 344 689 € |
| Ärikasum enne makse | −116 607 € | −211 024 € | −91 817 € | 284 290 € | 300 401 € | 122 972 € | 47 014 € |
| Aruandeaasta kasum | −118 246 € | −211 024 € | −91 817 € | 284 290 € | 300 401 € | 122 972 € | 47 014 € |
| Tööjõukulud | 1 159 631 € | 1 106 344 € | 963 152 € | 1 022 943 € | 1 167 555 € | 977 384 € | 900 678 € |
| Varad kokku | 2 267 978 € | 2 276 218 € | 2 273 922 € | 2 498 834 € | 2 397 372 € | 1 661 399 € | 1 622 757 € |
| sh käibevarad | 644 932 € | 641 911 € | 644 027 € | 821 972 € | 1 227 405 € | 490 640 € | 516 664 € |
| sh raha | 173 € | 2776 € | 8635 € | 4976 € | 3967 € | 652 € | 5432 € |
| Omakapital | 1 059 979 € | 1 178 225 € | 1 389 249 € | 1 481 066 € | 1 196 776 € | 896 375 € | 773 403 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 15 625 € | 15 625 € | 15 625 € | 15 625 € | 15 625 € | 15 625 € | 15 625 € |
| Lühiajalised kohustised | 932 578 € | 778 891 € | 491 115 € | 492 137 € | 1 058 726 € | 471 973 € | 578 350 € |
| Pikaajalised kohustised | 275 421 € | 319 102 € | 393 558 € | 525 631 € | 141 870 € | 293 051 € | 271 004 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 44 | 43 | 35 | 52 | 57 | 53 | 53 |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,7 % | 51,8 % | 61,1 % | 59,3 % | 49,9 % | 54,0 % | 47,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −3,2 % | −6,0 % | −2,5 % | 4,7 % | 5,0 % | 3,1 % | 1,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.