osaühing VAGANTOS
- Registrikood10151591
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 202539 874 €
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing VAGANTOS
- Registrikood
- 10151591
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.04.1997
- KMKR number
- —
- Aadress
- Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Pärna tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
68/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 39 874 € | +10,4 |
| Müügitulu muutus | 31 025 € → 39 874 € | +8,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3727752619
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 39 874 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 39 874 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 31 025 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 32 948 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 31 208 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 38 154 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 30 959 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 35 348 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 5 |
| 2001 | 5 |
| 2000 | 5 |
| 1999 | 5 |
| 1998 | 5 |
| 1997 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 874 € | 31 025 € | 32 948 € | 31 208 € | 38 154 € | 30 959 € | 35 348 € |
| Ärikasum enne makse | 90,00 € | −7286 € | −6058 € | −2057 € | 3313 € | 2262 € | −5213 € |
| Aruandeaasta kasum | 90,00 € | −7286 € | −6058 € | −2057 € | 3313 € | 2262 € | −5213 € |
| Tööjõukulud | 26 482 € | 26 279 € | 23 297 € | 23 994 € | 22 793 € | 21 738 € | 30 159 € |
| Varad kokku | 4708 € | 4482 € | 11 798 € | 15 970 € | 18 768 € | 15 420 € | 13 989 € |
| sh käibevarad | 3804 € | 3152 € | 9984 € | 15 506 € | 18 130 € | 14 608 € | 13 989 € |
| sh raha | 3804 € | 3152 € | 9984 € | 15 505 € | 18 129 € | 14 607 € | 13 989 € |
| Omakapital | 444 € | 355 € | 7641 € | 13 699 € | 15 756 € | 12 442 € | 10 180 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 4264 € | 4127 € | 4157 € | 2271 € | 3012 € | 2978 € | 3809 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,4 % | 7,9 % | 64,8 % | 85,8 % | 84,0 % | 80,7 % | 72,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | -23,5 % | -18,4 % | -6,6 % | 8,7 % | 7,3 % | -14,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.