Registrikaart · Äriregistri kanne 10155413
Osaühing Kullis
- Registrikood10155413
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025191 052 €
- KMKR numberEE100232668
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Kullis
- Registrikood
- 10155413
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.04.1997
- KMKR number
- EE100232668
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Jämejala küla, Pargi tee 24-4
- Aadress kehtib alates
- 23.03.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Markus Heuer | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 21.05.2025 |
| Märt Heuer | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 18.06.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Märt Heuer | Juhatuse liige | 15.11.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Markus Heuer | otsene osalus | 08.07.2025 |
| Märt Heuer | otsene osalus | 08.07.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 191 052 € | +16,6 | |
| Müügitulu muutus | 204 539 € → 191 052 € | -2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725023681
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47251 | Jookide jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Jookide jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 191 052 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Jookide jaemüük EMTAK 2025 | 191 052 € |
| 2024 | Jookide jaemüük EMTAK 2025 | 204 539 € |
| 2023 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 217 365 € |
| 2022 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 228 922 € |
| 2021 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 231 618 € |
| 2020 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 196 845 € |
| 2019 | Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost EMTAK 2008 | 179 449 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 14.04.2005 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 04.04.2008 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 1 |
| 2001 | 2 |
| 2000 | 3 |
| 1999 | 2 |
| 1998 | 3 |
| 1997 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 191 052 € | 204 539 € | 217 365 € | 228 922 € | 231 618 € | 196 845 € | 179 449 € |
| Ärikasum | 1689 € | −20 706 € | 2327 € | 5133 € | 11 843 € | 10 129 € | 4267 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2053 € | −20 480 € | 2426 € | 5135 € | 11 845 € | 10 130 € | 4268 € |
| Aruandeaasta kasum | 2053 € | −20 480 € | 2426 € | 5135 € | 11 845 € | 10 130 € | 4268 € |
| Tööjõukulud | 30 356 € | 38 781 € | 32 816 € | 31 502 € | 33 566 € | 27 337 € | 24 952 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 161 783 € | 144 021 € | 148 766 € | 141 585 € | 136 638 € | 125 896 € | 115 549 € |
| sh käibevarad | 161 783 € | 144 021 € | 148 766 € | 141 585 € | 136 638 € | 125 896 € | 115 549 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 125 018 € | 107 867 € | 117 436 € | 93 741 € | 67 659 € | 81 112 € | 59 794 € |
| Omakapital | 89 919 € | 87 866 € | 108 346 € | 105 920 € | 100 785 € | 88 940 € | 78 810 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 85 054 € | 105 534 € | 103 108 € | 97 973 € | 86 128 € | 75 998 € | 71 730 € |
| Lühiajalised kohustised | 58 725 € | 43 016 € | 27 281 € | 12 526 € | 12 714 € | 13 817 € | 13 600 € |
| Pikaajalised kohustised | 13 139 € | 13 139 € | 13 139 € | 23 139 € | 23 139 € | 23 139 € | 23 139 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 1689 € | −20 706 € | 2327 € | 5133 € | 11 843 € | 10 129 € | 4267 € |
| Aruanne esitatud | 13.06.2026 | 09.07.2025 | 27.06.2024 | 21.09.2023 | 10.10.2022 | 30.09.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,6 % | 61,0 % | 72,8 % | 74,8 % | 73,8 % | 70,6 % | 68,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,1 % | −10,0 % | 1,1 % | 2,2 % | 5,1 % | 5,1 % | 2,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.