Osaühing B.R.A.V.- AA
- Registrikood10161282
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025163 596 €
- KMKR numberEE100462069
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing B.R.A.V.- AA
- Registrikood
- 10161282
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.11.1996
- KMKR number
- EE100462069
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, F. R. Kreutzwaldi tn 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
61/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 163 596 € | +16 |
| Müügitulu muutus | 178 069 € → 163 596 € | -2,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3723295568
- Telefon +3723295560
- Telefon +3723295562
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 163 596 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 163 596 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 178 069 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 182 212 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 170 903 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 890 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 185 504 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 1125 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 176 881 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 363 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 213 664 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 627 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 9 |
| 2007 | 9 |
| 2006 | 12 |
| 2005 | 15 |
| 2004 | 16 |
| 2003 | 19 |
| 2002 | 20 |
| 2001 | 20 |
| 2000 | 22 |
| 1999 | 21 |
| 1998 | 20 |
| 1997 | 19 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 164 646 € | 179 102 € | 183 005 € | 171 795 € | 186 629 € | 178 177 € | 214 501 € |
| Ärikasum enne makse | 8124 € | 12 268 € | 9154 € | 8082 € | 3231 € | −23 736 € | 14 901 € |
| Aruandeaasta kasum | 5304 € | 9913 € | 7526 € | 6454 € | 1603 € | −25 655 € | 12 692 € |
| Tööjõukulud | 43 998 € | 46 479 € | 41 137 € | 37 301 € | 41 798 € | 50 939 € | 49 521 € |
| Varad kokku | 404 365 € | 404 298 € | 410 384 € | 413 846 € | 409 569 € | 417 160 € | 449 431 € |
| sh käibevarad | 112 889 € | 112 822 € | 118 908 € | 122 370 € | 118 093 € | 125 684 € | 157 955 € |
| sh raha | 45 706 € | 39 913 € | 42 602 € | 42 252 € | 42 946 € | 49 948 € | 59 187 € |
| Omakapital | 370 585 € | 375 280 € | 375 367 € | 377 842 € | 381 388 € | 389 785 € | 425 440 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 000 € | 12 000 € | 12 000 € | 12 000 € | 12 000 € | 12 000 € | 12 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 780 € | 29 018 € | 35 017 € | 36 004 € | 28 181 € | 27 375 € | 23 991 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,6 % | 92,8 % | 91,5 % | 91,3 % | 93,1 % | 93,4 % | 94,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,2 % | 5,5 % | 4,1 % | 3,8 % | 0,9 % | -14,4 % | 5,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.