Registrikaart · Äriregistri kanne 10162413
osaühing Tracto
- Registrikood10162413
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202538 964 €
- KMKR numberEE100087525
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Tracto
- Registrikood
- 10162413
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.11.1996
- KMKR number
- EE100087525
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Alajõe küla, Arge
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 38 964 € | +10,3 | |
| Müügitulu muutus | 40 693 € → 38 964 € | -1,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726606001
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 38 964 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 38 964 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 40 693 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 51 311 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 47 671 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 42 458 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 44 311 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 56 378 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 6 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 8 |
| 2001 | 8 |
| 2000 | 10 |
| 1999 | 10 |
| 1997 | 18 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 964 € | 40 693 € | 51 311 € | 47 671 € | 42 458 € | 44 311 € | 56 379 € |
| Ärikasum enne makse | −19 489 € | −49 105 € | −3384 € | −6405 € | −18 382 € | 4063 € | 5726 € |
| Aruandeaasta kasum | −19 489 € | −49 105 € | −3384 € | −6405 € | −18 382 € | 4063 € | 5726 € |
| Tööjõukulud | 28 451 € | 26 332 € | 23 281 € | 21 187 € | 18 839 € | 18 304 € | 18 224 € |
| Varad kokku | 100 139 € | 53 767 € | 126 150 € | 127 224 € | 129 098 € | 138 594 € | 137 935 € |
| sh käibevarad | 14 327 € | 6736 € | 100 947 € | 97 996 € | 122 677 € | 131 278 € | 129 724 € |
| sh raha | 1084 € | 2369 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 19 904 € | 39 393 € | 88 498 € | 91 883 € | 98 901 € | 117 285 € | 113 225 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 143 € | 12 143 € | 12 143 € | 12 143 € | 12 143 € | 12 143 € | 12 143 € |
| Lühiajalised kohustised | 35 735 € | 14 374 € | 25 728 € | 27 341 € | 30 197 € | 21 309 € | 24 710 € |
| Pikaajalised kohustised | 44 500 € | 0,00 € | 11 924 € | 8000 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,9 % | 73,3 % | 70,2 % | 72,2 % | 76,6 % | 84,6 % | 82,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -50,0 % | -120,7 % | -6,6 % | -13,4 % | -43,3 % | 9,2 % | 10,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.