Registrikaart · Äriregistri kanne 10162761
osaühing Aleklena
- Registrikood10162761
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025214 246 €
- KMKR numberEE101070421
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Aleklena
- Registrikood
- 10162761
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.11.1996
- KMKR number
- EE101070421
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Päikese pst 51
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jelena Aleksejeva | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Sergei Aleksejev | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sergei Aleksejev | Juhatuse liige | 11.11.1996 |
| Jelena Aleksejeva | Juhatuse liige | 11.11.1996 |
| Aleksei Aleksejev | Juhatuse liige | 23.05.2005 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Sergei Aleksejev | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 29.03.2023 |
| Jelena Aleksejeva | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 29.03.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 214 246 € | +17,1 | |
| Müügitulu muutus | 215 275 € → 214 246 € | -0,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726576135
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 214 246 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 214 246 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 215 275 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 267 643 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 134 634 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 204 176 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 131 569 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 138 690 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1625 € ehk 1 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 213 650 € |
| Soome | 1625 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 214 246 € | 215 275 € | 267 643 € | 134 634 € | 204 176 € | 131 569 € | 138 690 € |
| Ärikasum | −1001 € | 987 € | 13 378 € | 1694 € | 518 € | 517 € | 395 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1001 € | 995 € | 13 378 € | 1694 € | 518 € | 517 € | 395 € |
| Aruandeaasta kasum | −1001 € | 995 € | 13 378 € | 1694 € | 518 € | 517 € | 395 € |
| Tööjõukulud | 65 297 € | 65 117 € | 64 927 € | 71 351 € | 69 042 € | 53 567 € | 54 486 € |
| Varad kokku | 43 215 € | 42 410 € | 41 884 € | 55 858 € | 72 571 € | 75 543 € | 70 412 € |
| sh käibevarad | 34 020 € | 30 361 € | 36 332 € | 53 841 € | 72 571 € | 75 543 € | 70 412 € |
| sh põhivarad | 9195 € | 12 049 € | 5552 € | 2017 € | — | — | 0,00 € |
| sh raha | 15 178 € | 2774 € | 24 585 € | 6312 € | 4415 € | 432 € | 1062 € |
| Omakapital | 29 428 € | 30 429 € | 29 434 € | 16 057 € | 14 363 € | 13 845 € | 13 328 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 27 617 € | 26 622 € | 13 244 € | 11 551 € | 11 033 € | 10 516 € | 10 121 € |
| Lühiajalised kohustised | 13 787 € | 11 981 € | 12 450 € | 39 801 € | 58 208 € | 61 698 € | 57 084 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aruanne esitatud | 11.05.2026 | 02.05.2025 | 05.04.2024 | 05.06.2023 | 20.05.2022 | 29.04.2021 | 06.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,1 % | 71,7 % | 70,3 % | 28,7 % | 19,8 % | 18,3 % | 18,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −0,5 % | 0,5 % | 5,0 % | 1,3 % | 0,3 % | 0,4 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.