Registrikaart · Äriregistri kanne 10163217
osaühing EST-DOMA
- Registrikood10163217
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 20252 666 747 €
- KMKR numberEE100034798
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing EST-DOMA
- Registrikood
- 10163217
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.11.1996
- KMKR number
- EE100034798
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Võru tn 165/5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 2 666 747 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 749 062 € → 2 666 747 € | -0,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3727441997
- Telefon+3727362716
- Veebilehtdomagroup.eu
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46649 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude masinate ja seadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 2 666 747 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 2 666 747 € |
| 2024 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 2 749 062 € |
| 2023 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 533 138 € |
| 2022 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 894 252 € |
| 2021 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 348 119 € |
| 2020 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 181 849 € |
| 2019 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 778 648 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 10 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 5 |
| 2008 | 9 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 5 |
| 2001 | 6 |
| 2000 | 5 |
| 1998 | 4 |
| 1997 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 666 747 € | 2 749 062 € | 2 533 138 € | 1 894 252 € | 1 348 119 € | 1 181 849 € | 1 778 648 € |
| Ärikasum enne makse | 142 418 € | 82 242 € | 157 894 € | 54 971 € | 55 016 € | 58 993 € | 72 108 € |
| Aruandeaasta kasum | 128 316 € | 52 242 € | 157 894 € | 54 971 € | 55 016 € | 58 993 € | 72 108 € |
| Tööjõukulud | 316 961 € | 298 552 € | 253 519 € | 219 259 € | 165 796 € | 158 005 € | 188 468 € |
| Varad kokku | 883 347 € | 725 975 € | 882 810 € | 792 873 € | 473 731 € | 525 734 € | 425 498 € |
| sh käibevarad | 767 471 € | 609 628 € | 634 123 € | 554 412 € | 234 483 € | 285 699 € | 175 978 € |
| sh raha | 245 332 € | 53 696 € | 273 018 € | 51 721 € | 32 926 € | 8864 € | 24 534 € |
| Omakapital | 531 825 € | 453 327 € | 521 085 € | 363 190 € | 271 139 € | 216 123 € | 157 130 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 134 280 € | 134 280 € | 134 280 € | 134 280 € | 34 510 € | 34 510 € | 34 510 € |
| Lühiajalised kohustised | 351 522 € | 272 648 € | 361 725 € | 429 683 € | 202 592 € | 264 493 € | 204 107 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 45 118 € | 64 261 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,2 % | 62,4 % | 59,0 % | 45,8 % | 57,2 % | 41,1 % | 36,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,8 % | 1,9 % | 6,2 % | 2,9 % | 4,1 % | 5,0 % | 4,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.