osaühing DEMOS - AUDIT
- Registrikood10164056
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202529 068 €
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing DEMOS - AUDIT
- Registrikood
- 10164056
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.11.1996
- KMKR number
- —
- Aadress
- Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Torma alevik, Kesk tn 6-12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
49/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 29 068 € | +9,1 |
| Müügitulu muutus | 37 119 € → 29 068 € | -6,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3727734373
- Telefon +3727734385
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 29 068 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 29 068 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 37 119 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 38 711 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 39 534 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 38 380 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6484 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 41 565 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7949 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 49 096 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 012 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 8 |
| 2001 | 5 |
| 2000 | 6 |
| 1999 | 6 |
| 1998 | 5 |
| 1997 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 29 068 € | 37 119 € | 38 711 € | 39 534 € | 44 864 € | 49 514 € | 59 108 € |
| Ärikasum enne makse | −1808 € | 1798 € | −6967 € | −9208 € | −1297 € | −7902 € | 405 € |
| Aruandeaasta kasum | −1808 € | 1798 € | −6967 € | −9208 € | −1297 € | −7902 € | 405 € |
| Tööjõukulud | 18 921 € | 23 385 € | 28 254 € | 26 400 € | 28 292 € | 36 116 € | 37 519 € |
| Varad kokku | 6594 € | 8705 € | 8428 € | 18 015 € | 52 365 € | 60 350 € | 69 475 € |
| sh käibevarad | 4910 € | 6258 € | 5294 € | 16 493 € | 7070 € | 14 798 € | 25 742 € |
| sh raha | 1998 € | 2360 € | 2154 € | 12 924 € | 1117 € | 3440 € | 2359 € |
| Omakapital | 3753 € | 5561 € | 3763 € | 11 113 € | 43 344 € | 44 641 € | 52 543 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2670 € | 2670 € | 2670 € | 2670 € | 2670 € | 2670 € | 2670 € |
| Lühiajalised kohustised | 2841 € | 3144 € | 4665 € | 6902 € | 9021 € | 15 709 € | 16 932 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,9 % | 63,9 % | 44,6 % | 61,7 % | 82,8 % | 74,0 % | 75,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -6,2 % | 4,8 % | -18,0 % | -23,3 % | -2,9 % | -16,0 % | 0,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.