Registrikaart · Äriregistri kanne 10165535
osaühing Folia Apteek
- Registrikood10165535
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 20251 390 388 €
- KMKR numberEE100587591
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Folia Apteek
- Registrikood
- 10165535
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.11.1996
- KMKR number
- EE100587591
- Aadress
- Järva maakond, Türi vald, Türi linn, Viljandi tn 26
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 1 390 388 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 351 741 € → 1 390 388 € | +0,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3724464990
- Mobiil+3725267560
- Telefon+3723857067
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47731 | Ravimite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Apteekide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1 390 388 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Apteekide tegevus EMTAK 2025 | 1 390 388 € |
| 2024 | Apteekide tegevus EMTAK 2025 | 1 351 741 € |
| 2023 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 1 265 790 € |
| 2022 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 1 266 124 € |
| 2021 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 1 086 095 € |
| 2020 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 1 076 333 € |
| 2019 | Apteekide tegevus EMTAK 2008 | 1 070 641 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 12 |
| 2009 | 12 |
| 2008 | 12 |
| 2007 | 12 |
| 2006 | 12 |
| 2005 | 12 |
| 2004 | 12 |
| 2003 | 12 |
| 2002 | 9 |
| 2001 | 9 |
| 2000 | 10 |
| 1999 | 9 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 390 388 € | 1 351 741 € | 1 265 790 € | 1 266 124 € | 1 086 095 € | 1 076 333 € | 1 070 641 € |
| Ärikasum enne makse | 29 207 € | 34 045 € | 25 524 € | 53 245 € | 36 573 € | 35 835 € | 61 729 € |
| Aruandeaasta kasum | 22 156 € | 22 624 € | 16 733 € | 44 171 € | 31 315 € | 11 425 € | 56 729 € |
| Tööjõukulud | 167 067 € | 153 133 € | 150 437 € | 141 766 € | 128 383 € | 117 215 € | 96 843 € |
| Varad kokku | 257 649 € | 264 850 € | 310 276 € | 326 540 € | 342 529 € | 292 566 € | 365 631 € |
| sh käibevarad | 255 201 € | 261 048 € | 303 475 € | 314 666 € | 322 124 € | 265 860 € | 331 655 € |
| sh raha | 93 277 € | 92 896 € | 119 566 € | 170 282 € | 198 488 € | 155 517 € | 206 512 € |
| Omakapital | 79 946 € | 82 790 € | 122 166 € | 159 433 € | 169 262 € | 170 247 € | 258 789 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 177 703 € | 182 060 € | 188 110 € | 167 107 € | 173 267 € | 122 319 € | 106 842 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,0 % | 31,3 % | 39,4 % | 48,8 % | 49,4 % | 58,2 % | 70,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,6 % | 1,7 % | 1,3 % | 3,5 % | 2,9 % | 1,1 % | 5,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.