Registrikaart · Äriregistri kanne 10170967
osaühing ROSSEL
- Registrikood10170967
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2024833 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing ROSSEL
- Registrikood
- 10170967
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.02.1997
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Keila-Joa alevik, Horisondi vkt 18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 833 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 2000 € → 833 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725067815
- Telefon+3726143055
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52211 | Parklate tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Parklate tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 833 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Parklate tegevus EMTAK 2025 | 833 € |
| 2023 | Parklate tegevus EMTAK 2008 | 2000 € |
| 2022 | Parklate tegevus EMTAK 2008 | 35 785 € |
| 2021 | Parklate tegevus EMTAK 2008 | 38 297 € |
| 2020 | Parklate tegevus EMTAK 2008 | 39 624 € |
| 2019 | Parklate tegevus EMTAK 2008 | 36 566 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 7 |
| 2006 | 7 |
| 2005 | 10 |
| 2004 | 8 |
| 2003 | 9 |
| 2002 | 10 |
| 2001 | 11 |
| 2000 | 12 |
| 1999 | 16 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 833 € | 2000 € | 35 785 € | 38 297 € | 39 624 € | 36 566 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | −8394 € | 587 € | −308 464 € | −7272 € | 3460 € | −35 461 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | −8394 € | 587 € | −308 464 € | −7272 € | 3460 € | −35 461 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 12 343 € | 16 238 € | 14 178 € | 12 418 € |
| Varad kokku | 226 886 € | 226 886 € | 227 320 € | 227 686 € | 682 230 € | 685 408 € | 689 386 € |
| sh käibevarad | 226 886 € | 226 886 € | 227 320 € | 227 686 € | 238 691 € | 237 205 € | 236 519 € |
| sh raha | 0,00 € | 0,00 € | 49,00 € | 311 € | 9055 € | 8509 € | 8027 € |
| Omakapital | 61 076 € | 61 076 € | 69 470 € | 68 883 € | 377 347 € | 384 619 € | 381 159 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 44 136 € | 44 136 € | 44 136 € | 44 136 € | 44 136 € | 44 136 € | 44 136 € |
| Lühiajalised kohustised | 165 810 € | 165 810 € | 157 850 € | 158 803 € | 304 883 € | 300 789 € | 308 227 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,9 % | 26,9 % | 30,6 % | 30,3 % | 55,3 % | 56,1 % | 55,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −1007,7 % | 29,3 % | −862,0 % | −19,0 % | 8,7 % | −97,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.