Registrikaart · Äriregistri kanne 10175002
OÜ KEY
- Registrikood10175002
- Asutatud1996 (29 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025228 879 €
- KMKR numberEE100194227
- Sellel aadressil on registreeritud 56 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ KEY
- Registrikood
- 10175002
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.12.1996
- KMKR number
- EE100194227
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 238
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 228 879 € | +17,4 | |
| Müügitulu muutus | 271 637 € → 228 879 € | -4,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726140222
- Telefon+3726140200
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 01431 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 210 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 210 000 € |
| 2025 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2025 | 17 560 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1319 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 210 000 € |
| 2024 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2025 | 60 318 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 1319 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 210 000 € |
| 2023 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2008 | 15 764 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1319 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 156 000 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1702 € |
| 2022 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2008 | 1196 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 156 000 € |
| 2021 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2008 | 34 132 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 335 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 96 000 € |
| 2020 | Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2008 | 13 330 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1619 € |
| 2019 | Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 2008 | 72 000 € |
| 2019 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 1380 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 609 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 10 |
| 2003 | 49 |
| 2002 | 49 |
| 2001 | 51 |
| 2000 | 55 |
| 1999 | 60 |
| 1997 | 65 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 228 879 € | 271 637 € | 227 083 € | 158 898 € | 190 467 € | 110 949 € | 77 989 € |
| Ärikasum enne makse | 11 622 € | 46 630 € | 25 226 € | −70 513 € | 59 613 € | −27 435 € | −129 806 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 622 € | 46 630 € | 25 226 € | −70 513 € | 59 613 € | −27 435 € | −129 806 € |
| Tööjõukulud | 53 767 € | 59 113 € | 44 086 € | 44 420 € | 33 834 € | 31 383 € | 18 974 € |
| Varad kokku | 1 368 773 € | 1 355 541 € | 1 316 393 € | 1 281 181 € | 1 348 572 € | 1 286 843 € | 1 311 885 € |
| sh käibevarad | 227 173 € | 177 780 € | 163 798 € | 98 915 € | 67 621 € | 44 781 € | 15 169 € |
| sh raha | 213 510 € | 162 770 € | 7803 € | 96 812 € | 31 284 € | 38 685 € | 5404 € |
| Omakapital | 1 352 411 € | 1 340 789 € | 1 294 159 € | 1 268 933 € | 1 339 446 € | 1 279 833 € | 1 307 268 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 362 € | 14 752 € | 22 234 € | 12 248 € | 9126 € | 7010 € | 4617 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 98,9 % | 98,3 % | 99,0 % | 99,3 % | 99,5 % | 99,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,1 % | 17,2 % | 11,1 % | −44,4 % | 31,3 % | −24,7 % | −166,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.