Registrikaart · Äriregistri kanne 10177082
Osaühing ALELIS
- Registrikood10177082
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202426,00 €
- KMKR numberEE100414444
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing ALELIS
- Registrikood
- 10177082
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.01.1997
- KMKR number
- EE100414444
- Osa- või aktsiakapital
- 1500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Kalda tn 33
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ivan Altuhhov | 100 % · 1500 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Ljudmilla Altuhhova | 100 % · 1500 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
| Jevgeni Altuhhov | 100 % · 1500 € | Ühisomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ljudmila Altuhhova | Juhatuse liige | 10.01.2008 |
| Jevgeni Altuhhov | Juhatuse liige | 12.10.2021 |
| Ivan Altuhhov | Juhatuse liige | 12.10.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ljudmila Altuhhova | otsene osalus | 29.10.2018 |
| Jevgeni Altuhhov | otsene osalus | 15.05.2023 |
| Ivan Altuhhov | otsene osalus | 15.05.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 26,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 501 € → 26,00 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256498068
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2024. aastal 26,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 26,00 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 501 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 925 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 648 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 20 549 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 26,00 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 26,00 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 29 |
| 2003 | 68 |
| 2002 | 82 |
| 2001 | 130 |
| 2000 | 130 |
| 1999 | 132 |
| 1998 | 131 |
| 1997 | 138 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 26,00 € | 501 € | 0,00 € | 15 925 € | 24 648 € | 20 549 € |
| Ärikasum | −35 563 € | −48 587 € | −40 496 € | −18 635 € | −5460 € | 19 787 € | 14 168 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −36 100 € | −49 935 € | −41 460 € | −18 635 € | −5897 € | 19 787 € | 14 168 € |
| Aruandeaasta kasum | −36 100 € | −49 935 € | −41 460 € | −18 635 € | −5897 € | 19 787 € | 14 168 € |
| Tööjõukulud | 16 088 € | 27 132 € | 15 922 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 3560 € | 0,00 € | 2091 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 28 243 € | 28 573 € | 59 935 € | 95 597 € | 105 390 € | 92 815 € | 73 044 € |
| sh käibevarad | 3026 € | 3356 € | 34 718 € | 74 820 € | 87 109 € | 92 815 € | 73 044 € |
| sh põhivarad | 25 217 € | 25 217 € | 25 217 € | 20 777 € | 18 281 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 65,00 € | 94,00 € | 105 € | 3290 € | 435 € | 1782 € | 1541 € |
| Omakapital | −64 071 € | −27 971 € | 21 964 € | 63 424 € | 82 059 € | 87 956 € | 68 169 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 1500 € | 1500 € | 1500 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −43 315 € | 6620 € | 48 080 € | 66 715 € | 72 612 € | 52 825 € | 38 657 € |
| Lühiajalised kohustised | 84 542 € | 45 145 € | 23 020 € | 22 033 € | 15 786 € | 4859 € | 4875 € |
| Pikaajalised kohustised | 7772 € | 11 399 € | 14 951 € | 10 140 € | 7545 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −35 563 € | −48 587 € | −36 936 € | −18 635 € | −3369 € | 19 787 € | 14 168 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 12.06.2024 | 28.06.2023 | 28.06.2022 | 29.06.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | −226,9 % | −97,9 % | 36,6 % | 66,3 % | 77,9 % | 94,8 % | 93,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −192 057,7 % | −8275,4 % | — | −37,0 % | 80,3 % | 68,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.