Registrikaart · Äriregistri kanne 10187330
Osaühing Eco Capital
- Registrikood10187330
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025394 540 €
- KMKR numberEE100486485
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Eco Capital
- Registrikood
- 10187330
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.02.1997
- KMKR number
- EE100486485
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Endla tn 9
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: Väino Pärnaste | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Väino Pärnaste | Juhatuse liige | 04.04.2000 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 22.12.2021 |
| Linnea Vichmann | Juhatuse liige | 27.08.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Väino Pärnaste | otsene osalus | 18.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 394 540 € | +19,5 | |
| Müügitulu muutus | 423 440 € → 394 540 € | -2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726279184
- Telefon+3726279183
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | |
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 247 907 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 247 907 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 139 086 € |
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 7547 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 257 425 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 158 181 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 7834 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 307 769 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 131 429 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 8355 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 406 885 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 144 567 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 6974 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 324 792 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 61 360 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 7536 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 221 435 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 34 483 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 7742 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 409 247 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 29 335 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 9689 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 431 € ehk 0 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 394 109 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 431 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 11 |
| 2014 | 10 |
| 2013 | 10 |
| 2012 | 10 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 8 |
| 2009 | 5 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 7 |
| 2000 | 7 |
| 1999 | 7 |
| 1998 | 13 |
| 1997 | 21 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 394 540 € | 423 440 € | 447 553 € | 558 426 € | 393 688 € | 263 660 € | 448 271 € |
| Ärikasum | 10 003 € | 15 273 € | 12 885 € | 36 612 € | −29 273 € | −67 091 € | 21 354 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7603 € | 11 342 € | 6059 € | 32 566 € | −33 126 € | −70 301 € | 17 265 € |
| Aruandeaasta kasum | 7603 € | 10 158 € | 6059 € | 32 566 € | −33 126 € | −70 301 € | 17 265 € |
| Tööjõukulud | 55 520 € | 55 548 € | 46 242 € | 41 538 € | 47 560 € | 67 149 € | 93 804 € |
| Põhivarade kulum | 24 905 € | 26 151 € | 24 805 € | 26 558 € | 29 835 € | 29 693 € | 29 665 € |
| Varad kokku | 459 969 € | 509 888 € | 538 256 € | 572 359 € | 628 189 € | 591 007 € | 624 972 € |
| sh käibevarad | 282 447 € | 307 560 € | 319 648 € | 332 295 € | 361 567 € | 305 728 € | 311 167 € |
| sh põhivarad | 177 522 € | 202 328 € | 218 608 € | 240 064 € | 266 622 € | 285 279 € | 313 805 € |
| sh raha | 1395 € | 4627 € | 4500 € | 5041 € | 7055 € | 4428 € | 7035 € |
| Omakapital | 336 386 € | 329 117 € | 318 953 € | 312 893 € | 280 395 € | 313 521 € | 383 706 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 323 031 € | 313 207 € | 307 142 € | 274 575 € | 307 769 € | 378 070 € | 360 689 € |
| Lühiajalised kohustised | 123 583 € | 178 749 € | 219 303 € | 256 282 € | 335 126 € | 260 290 € | 216 810 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 2022 € | 0,00 € | 3184 € | 12 668 € | 17 196 € | 24 456 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 8 |
| Ärikasum enne kulumit | 34 908 € | 41 424 € | 37 690 € | 63 170 € | 562 € | −37 398 € | 51 019 € |
| Aruanne esitatud | 28.06.2026 | 30.06.2025 | 28.06.2024 | 28.06.2023 | 21.06.2022 | 28.06.2021 | 01.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,1 % | 64,5 % | 59,3 % | 54,7 % | 44,6 % | 53,0 % | 61,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,9 % | 2,4 % | 1,4 % | 5,8 % | −8,4 % | −26,7 % | 3,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.