Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10193000

osaühing I.R.Tegur

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10193000
  • Asutatud1997 (29 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202514 516 €
  • KMKR numberEE100011494
  • Sellel aadressil on registreeritud 24 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

52/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1997200220072012201720222026Asutatud 05.05.1997Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.05.1997 1997, Esimene aruanne 1999, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing I.R.Tegur
Registrikood
10193000
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.05.1997
KMKR number
EE100011494
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Teguri tn 30

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg29 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu14 516 €+6,3
Müügitulu muutus14 754 € → 14 516 €-0,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3689 €7377 €11 tuh €15 tuh €2019: 14 576 €20192020: 11 716 €20202021: 11 650 €20212022: 13 300 €20222023: 13 573 €20232024: 14 754 €14 754 €20242025: 14 516 €14 516 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 14 516 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202514 516 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202514 754 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200813 573 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200813 300 €
2021Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 200811 650 €
2020Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 200811 716 €
2019Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 200814 576 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
023561999: 519992000: 6620002001: 620012002: 620022003: 620032004: 620042005: 320052006: 320062007: 320072008: 320082009: 220092010: 120102011: 120112012: 220122013: 220132014: 220142015: 220152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20152
20142
20132
20122
20111
20101
20092
20083
20073
20063
20053
20046
20036
20026
20016
20006
19995

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu14 516 €14 754 €13 573 €13 300 €11 650 €11 716 €14 576 €
Ärikasum enne makse334 €599 €−261 €200 €−640 €−100 €1000 €
Aruandeaasta kasum334 €599 €−261 €200 €−640 €−100 €1000 €
Tööjõukulud13 316 €10 795 €10 795 €9489 €9329 €8185 €8583 €
Varad kokku3932 €3598 €2999 €3260 €3060 €3700 €3800 €
sh käibevarad3072 €2738 €2139 €2400 €2423 €3063 €3145 €
sh raha723 €1057 €457 €602 €116 €925 €1007 €
Omakapital3932 €3598 €2999 €3260 €3060 €3700 €3800 €
sh osa- või aktsiakapital2800 €2800 €2800 €2800 €2800 €2800 €2800 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,3 %4,1 %-1,9 %1,5 %-5,5 %-0,9 %6,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang