Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10193460

OSAÜHING HARDMAN

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10193460
  • Asutatud1997 (29 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 202550 517 €
  • KMKR numberEE100309847
  • Sellel aadressil on registreeritud 45 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

55/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1997200220072012201720222026Asutatud 07.02.1997Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.02.1997 1997, Esimene aruanne 1998, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OSAÜHING HARDMAN
Registrikood
10193460
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.02.1997
KMKR number
EE100309847
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lastekodu tn 6a

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg29 aastat registris+25
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu50 517 €+11,3
Müügitulu muutus61 777 € → 50 517 €-5,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
58111Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €22 tuh €45 tuh €67 tuh €89 tuh €201920202021202289 048 €2023202450 517 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 50 517 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 202550 517 €
2024Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 202561 777 €
2023Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 200889 048 €
2022Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 200875 386 €
2021Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 200869 368 €
2021Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 20084413 €
2020Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 200852 428 €
2020Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 20082297 €
2019Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 200835 197 €
2019Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 20084058 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012341998199920002001ei kajastu2002ei kajastu200320042005ei kajastu2006ei kajastu200720084200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20244
20234
20224
20214
20204
20194
20184
20174
20164
20154
20144
20134
20124
20114
20104
20094
20083
20053
20042
20012
20002
19993
19983

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu50 517 €61 777 €89 048 €75 386 €73 781 €54 725 €39 255 €
Ärikasum enne makse−951 €−7542 €8480 €3180 €3390 €197 €54,00 €
Aruandeaasta kasum−951 €−7840 €8217 €2430 €2390 €197 €54,00 €
Tööjõukulud29 463 €40 539 €37 392 €30 197 €28 544 €28 787 €22 080 €
Varad kokku75 424 €75 840 €87 862 €79 642 €78 454 €81 371 €79 494 €
sh käibevarad72 692 €72 171 €83 214 €74 458 €73 466 €75 723 €73 969 €
sh raha37 065 €39 948 €41 825 €53 600 €39 403 €27 662 €
Omakapital69 686 €70 637 €80 305 €73 701 €74 271 €75 974 €75 819 €
sh osa- või aktsiakapital15 350 €15 350 €15 350 €15 350 €15 350 €15 350 €15 350 €
Lühiajalised kohustised5738 €5203 €7557 €5941 €4183 €5397 €3675 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4444444
Omakapitali osakaal varadest92,4 %93,1 %91,4 %92,5 %94,7 %93,4 %95,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust−1,9 %−12,7 %9,2 %3,2 %3,2 %0,4 %0,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang