Osaühing Legart Grupp
- Registrikood10194726
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202512 763 €
- KMKR numberEE100309724
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Legart Grupp
- Registrikood
- 10194726
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.02.1997
- KMKR number
- EE100309724
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Västriku tn 3b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
67/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 12 763 € | +5,8 |
| Müügitulu muutus | 7600 € → 12 763 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725070274
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 12 763 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 12 763 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 7600 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1915 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 46 194 € |
| 2021 | Külaliskorterid EMTAK 2008 | 5892 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2000 € |
| 2021 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1389 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 843 845 € |
| 2020 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 5047 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 75 117 € |
| 2019 | Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 7399 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6268 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 6 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 7 |
| 2001 | 7 |
| 2000 | 7 |
| 1999 | 8 |
| 1998 | 8 |
| 1997 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 763 € | 7600 € | 1915 € | 46 194 € | 9281 € | 848 892 € | 88 784 € |
| Ärikasum enne makse | −2711 € | −22 935 € | −28 110 € | −16 831 € | −43 547 € | 51 143 € | −22 786 € |
| Aruandeaasta kasum | −2711 € | −22 935 € | −28 110 € | −16 831 € | −43 547 € | 51 143 € | −22 786 € |
| Tööjõukulud | 15 428 € | 25 823 € | 23 281 € | 29 931 € | 28 900 € | 39 758 € | 20 873 € |
| Varad kokku | 18 607 € | 13 159 € | 12 924 € | 27 792 € | 17 465 € | 66 597 € | 70 298 € |
| sh käibevarad | 16 971 € | 12 022 € | 11 021 € | 25 123 € | 15 233 € | 64 511 € | 67 906 € |
| sh raha | 2071 € | 3322 € | — | — | 3074 € | 8010 € | 4075 € |
| Omakapital | 2896 € | 2608 € | 7543 € | 4654 € | 3486 € | 47 033 € | −4110 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 711 € | 10 551 € | 5381 € | 23 138 € | 13 979 € | 19 564 € | 74 408 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,6 % | 19,8 % | 58,4 % | 16,7 % | 20,0 % | 70,6 % | -5,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -21,2 % | -301,8 % | -1467,9 % | -36,4 % | -469,2 % | 6,0 % | -25,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.