Registrikaart · Äriregistri kanne 10205233
IO HALDUSE OSAÜHING
- Registrikood10205233
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202525 900 €
- KMKR numberEE100315899
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- IO HALDUSE OSAÜHING
- Registrikood
- 10205233
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.05.1997
- KMKR number
- EE100315899
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopliranna tn 41-31
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 25 900 € | +8,6 | |
| Müügitulu muutus | 24 700 € → 25 900 € | +1,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725060000
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 22 650 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 22 650 € |
| 2025 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 3250 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 24 700 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 20 755 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6025 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6970 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 925 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 9550 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 1668 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 20 |
| 2003 | 19 |
| 2002 | 19 |
| 2001 | 18 |
| 2000 | 16 |
| 1999 | 25 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 972 € | 26 100 € | 20 833 € | 6525 € | 6970 € | 11 425 € | 11 905 € |
| Ärikasum enne makse | −116 386 € | 145 306 € | 40 233 € | −182 933 € | −35 335 € | −16 876 € | −8213 € |
| Aruandeaasta kasum | −116 386 € | 145 306 € | 40 233 € | −182 933 € | −35 335 € | −16 876 € | −8213 € |
| Tööjõukulud | 9668 € | 8397 € | 4682 € | 10 438 € | 9321 € | 9321 € | 8618 € |
| Varad kokku | 578 339 € | 628 155 € | 470 020 € | 334 295 € | 502 063 € | 541 145 € | 554 236 € |
| sh käibevarad | 405 121 € | 449 247 € | 282 453 € | 144 311 € | 309 180 € | 341 699 € | 350 266 € |
| sh raha | 44 466 € | 24 582 € | 11 106 € | 12 446 € | 18 804 € | 139 690 € | 151 877 € |
| Omakapital | 381 459 € | 497 845 € | 352 539 € | 312 306 € | 495 240 € | 530 575 € | 547 450 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 15 977 € | 15 977 € | 15 977 € | 15 977 € | 15 977 € | 15 977 € | 15 977 € |
| Lühiajalised kohustised | 196 880 € | 130 310 € | 117 481 € | 21 989 € | 6823 € | 10 570 € | 6786 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,0 % | 79,3 % | 75,0 % | 93,4 % | 98,6 % | 98,0 % | 98,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -448,1 % | 556,7 % | 193,1 % | -2803,6 % | -507,0 % | -147,7 % | -69,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.