Registrikaart · Äriregistri kanne 10221914
Holzmill OÜ
- Registrikood10221914
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20242
- Müügitulu 2024268 428 €
- KMKR numberEE100505557
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Holzmill OÜ
- Registrikood
- 10221914
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.06.1997
- KMKR number
- EE100505557
- Osa- või aktsiakapital
- 6390 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Järva maakond, Paide linn, Paide linn, Prääma tee 6
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kristo Kilk | 100 % · 6390 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristo Kilk | Juhatuse liige | 05.04.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristo Kilk | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 268 428 € | +18 | |
| Müügitulu muutus | 178 047 € → 268 428 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725260014
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4683 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 268 428 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 268 428 € |
| 2023 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 178 047 € |
| 2022 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 216 136 € |
| 2021 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 454 326 € |
| 2020 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 153 556 € |
| 2019 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 187 075 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 5796 € ehk 2 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 262 632 € |
| Soome | 5796 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 268 428 € | 178 047 € | 216 136 € | 454 326 € | 153 556 € | 187 075 € |
| Ärikasum | −20 092 € | −52 743 € | −11 347 € | 125 723 € | −8346 € | −21 595 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −20 083 € | −52 733 € | −11 342 € | 125 636 € | −8590 € | −21 997 € |
| Aruandeaasta kasum | −20 083 € | −52 733 € | −11 342 € | 125 636 € | −8590 € | −21 997 € |
| Tööjõukulud | 25 883 € | 16 929 € | 9970 € | 16 773 € | 14 911 € | 15 936 € |
| Põhivarade kulum | 19 947 € | 20 117 € | 18 346 € | 7347 € | 5434 € | 7771 € |
| Varad kokku | 114 227 € | 124 697 € | 173 712 € | 200 607 € | 95 742 € | 96 349 € |
| sh käibevarad | 94 473 € | 94 004 € | 137 068 € | 145 617 € | 84 642 € | 79 815 € |
| sh põhivarad | 19 754 € | 30 693 € | 36 644 € | 54 990 € | 11 100 € | 16 534 € |
| sh raha | 76 994 € | 84 530 € | 119 668 € | 90 896 € | 26 763 € | 20 086 € |
| Omakapital | 97 902 € | 117 986 € | 170 719 € | 182 061 € | 56 426 € | 65 016 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6390 € | 6390 € | 6390 € | 6390 € | 6390 € | 6390 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 110 956 € | 163 690 € | 175 032 € | 49 396 € | 57 987 € | 79 984 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 325 € | 6711 € | 2993 € | 18 546 € | 39 316 € | 27 224 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 4109 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −145 € | −32 626 € | 6999 € | 133 070 € | −2912 € | −13 824 € |
| Aruanne esitatud | 30.07.2025 | 17.06.2024 | 04.09.2023 | 18.11.2022 | 25.04.2022 | 21.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,7 % | 94,6 % | 98,3 % | 90,8 % | 58,9 % | 67,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −7,5 % | −29,6 % | −5,2 % | 27,7 % | −5,6 % | −11,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.