Registrikaart · Äriregistri kanne 10225272
Osaühing SEKO KHV
- Registrikood10225272
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025752 559 €
- KMKR numberEE100071625
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing SEKO KHV
- Registrikood
- 10225272
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.07.1997
- KMKR number
- EE100071625
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Forelli tn 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 752 559 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 424 327 € → 752 559 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725054910
- Telefon+3726563755
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4322 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 752 559 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2025 | 752 559 € |
| 2024 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2025 | 424 327 € |
| 2023 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 605 685 € |
| 2022 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 665 152 € |
| 2021 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 680 409 € |
| 2020 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 476 100 € |
| 2019 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 455 223 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 9 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 8 |
| 2008 | 13 |
| 2007 | 14 |
| 2006 | 14 |
| 2005 | 18 |
| 2004 | 23 |
| 2003 | 23 |
| 2002 | 20 |
| 2001 | 13 |
| 2000 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 752 559 € | 424 327 € | 605 685 € | 665 152 € | 680 409 € | 476 100 € | 455 223 € |
| Ärikasum enne makse | 18 913 € | 1660 € | 14 525 € | 6456 € | −11 264 € | −5006 € | −16 669 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 092 € | 1660 € | 12 199 € | 6456 € | −11 926 € | −5006 € | −19 214 € |
| Tööjõukulud | 104 162 € | 61 042 € | 59 764 € | 68 877 € | 85 878 € | 71 891 € | 94 629 € |
| Varad kokku | 184 987 € | 126 770 € | 132 480 € | 162 563 € | 133 242 € | 111 740 € | 129 136 € |
| sh käibevarad | 150 987 € | 103 164 € | 100 124 € | 112 876 € | 90 166 € | 68 664 € | 81 669 € |
| sh raha | 67 579 € | 26 362 € | 44 149 € | 2233 € | 5428 € | 10 133 € | 32 549 € |
| Omakapital | 54 949 € | 48 858 € | 47 328 € | 44 829 € | 38 374 € | 50 300 € | 55 305 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 8283 € | 8283 € | 8283 € | 8283 € | 8283 € | 8283 € | 8283 € |
| Lühiajalised kohustised | 130 038 € | 77 912 € | 85 152 € | 117 734 € | 94 868 € | 61 440 € | 73 831 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,7 % | 38,5 % | 35,7 % | 27,6 % | 28,8 % | 45,0 % | 42,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,1 % | 0,4 % | 2,0 % | 1,0 % | -1,8 % | -1,1 % | -4,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.