Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10226419

Studio 2 OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10226419
  • Asutatud1997 (29 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20252835 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 35 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

33/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1997200220072012201720222026Asutatud 07.07.1997Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.07.1997 1997, Esimene aruanne 1999, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Studio 2 OÜ
Registrikood
10226419
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.07.1997
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Hobusepea tn 2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 33 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg29 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu2835 €0
Müügitulu muutus4872 € → 2835 €-12,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €2031 €4062 €6093 €8124 €8124 €2019202020212022202320242835 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tööstustoote- ja moedisain teenis ettevõte 2025. aastal 2585 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Tööstustoote- ja moedisain EMTAK 20252585 €
2025Muud mujal liigitamata haridust abistavad tegevused EMTAK 2025250 €
2024Tööstustoote- ja moedisain EMTAK 20254622 €
2024Muud mujal liigitamata haridust abistavad tegevused EMTAK 2025250 €
2023Disainerite tegevus EMTAK 20084823 €
2023Muusika- ja kunstiõpe EMTAK 20081142 €
2022Muusika- ja kunstiõpe EMTAK 20082774 €
2022Disainerite tegevus EMTAK 20082680 €
2021Muusika- ja kunstiõpe EMTAK 20083878 €
2021Disainerite tegevus EMTAK 20081796 €
2020Muusika- ja kunstiõpe EMTAK 20082475 €
2020Disainerite tegevus EMTAK 20081728 €
2019Disainerite tegevus EMTAK 20085649 €
2019Muusika- ja kunstiõpe EMTAK 20082475 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0112221999200020012002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20100
20090
20080
20071
20061
20051
20041
20032
20022
20012
20002
19992

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2835 €4872 €5965 €5454 €5674 €4203 €8124 €
Ärikasum enne makse−591 €771 €−725 €−252 €115 €−76,00 €86,00 €
Aruandeaasta kasum−591 €771 €−725 €−252 €115 €−76,00 €86,00 €
Tööjõukulud0,00 €1546 €6145 €5381 €3409 €1801 €5004 €
Varad kokku11 544 €12 044 €11 903 €9972 €8267 €8043 €7904 €
sh käibevarad11 544 €12 044 €11 903 €9972 €8267 €8043 €7904 €
sh raha153 €653 €7,00 €122 €67,00 €143 €4,00 €
Omakapital2210 €2801 €2030 €2755 €3007 €2892 €2968 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised9334 €9243 €9873 €7217 €5260 €5151 €4936 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0111111
Omakapitali osakaal varadest19,1 %23,3 %17,1 %27,6 %36,4 %36,0 %37,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust−20,8 %15,8 %−12,2 %−4,6 %2,0 %−1,8 %1,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang