Registrikaart · Äriregistri kanne 10227503
OÜ Sarapiku Piim
- Registrikood10227503
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025122 238 €
- KMKR numberEE100458536
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Sarapiku Piim
- Registrikood
- 10227503
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.06.1997
- KMKR number
- EE100458536
- Osa- või aktsiakapital
- 23 004 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Vaiatu küla
- Aadress kehtib alates
- 08.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Anne Kullamägi | 55,56 % · 12 780 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Avo Kullamägi | 27,78 % · 6390 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Marika Irene Lindam | 16,67 % · 3834 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Anne Kullamägi | Juhatuse liige | 17.06.1997 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Avo Kullamägi | otsene osalus | 11.09.2018 |
| Anne Kullamägi | otsene osalus | 11.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 122 238 € | +14,9 | |
| Müügitulu muutus | 96 630 € → 122 238 € | +8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256564680
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01421 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 76 883 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 76 883 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 45 355 € |
| 2024 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 51 276 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 45 354 € |
| 2023 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 76 352 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 45 357 € |
| 2023 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 44 323 € |
| 2022 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 104 703 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 37 848 € |
| 2022 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 33 052 € |
| 2021 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 66 834 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 37 834 € |
| 2021 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 31 974 € |
| 2020 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 70 472 € |
| 2020 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 33 030 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 21 943 € |
| 2019 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 115 392 € |
| 2019 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 62 761 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 25 482 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 5 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 12 |
| 2004 | 13 |
| 2003 | 14 |
| 2002 | 14 |
| 2001 | 14 |
| 2000 | 11 |
| 1999 | 14 |
| 1998 | 18 |
| 1997 | 18 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 124 282 € | 104 713 € | 166 115 € | 175 776 € | 136 740 € | 125 572 € | 204 862 € |
| Ärikasum | −34 216 € | −72 894 € | −123 193 € | 204 835 € | −52 983 € | −27 633 € | −159 253 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −34 215 € | −72 889 € | −104 579 € | 204 293 € | −53 883 € | −28 943 € | −160 962 € |
| Aruandeaasta kasum | −34 479 € | −72 889 € | −104 582 € | 204 293 € | −53 883 € | −28 943 € | −160 973 € |
| Tööjõukulud | 86 791 € | 66 800 € | 36 385 € | 89 720 € | 38 446 € | 52 193 € | 62 219 € |
| Põhivarade kulum | 62 322 € | 77 470 € | 101 798 € | 55 776 € | 50 079 € | 51 011 € | 52 479 € |
| Varad kokku | 743 915 € | 761 949 € | 837 291 € | 1 002 245 € | 771 340 € | 834 339 € | 894 901 € |
| sh käibevarad | 290 096 € | 278 738 € | 378 571 € | 450 973 € | 257 946 € | 265 033 € | 317 630 € |
| sh põhivarad | 453 819 € | 483 211 € | 458 720 € | 551 272 € | 513 394 € | 569 306 € | 577 271 € |
| sh raha | 175 438 € | 187 202 € | 292 737 € | 352 239 € | 165 752 € | 161 252 € | 136 940 € |
| Omakapital | 657 674 € | 692 153 € | 765 042 € | 869 624 € | 665 331 € | 719 214 € | 748 157 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 23 004 € | 23 004 € | 23 004 € | 23 004 € | 23 004 € | 23 004 € | 23 004 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 666 848 € | 739 737 € | 844 319 € | 640 026 € | 693 909 € | 722 852 € | 883 825 € |
| Lühiajalised kohustised | 86 241 € | 69 796 € | 72 249 € | 113 847 € | 76 244 € | 66 856 € | 80 390 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 18 774 € | 29 765 € | 48 269 € | 66 354 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 28 106 € | 4576 € | −21 395 € | 260 611 € | −2904 € | 23 378 € | −106 774 € |
| Aruanne esitatud | 04.06.2026 | 12.06.2025 | 12.06.2024 | 29.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 29.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,4 % | 90,8 % | 91,4 % | 86,8 % | 86,3 % | 86,2 % | 83,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −27,7 % | −69,6 % | −63,0 % | 116,2 % | −39,4 % | −23,0 % | −78,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.