Registrikaart · Äriregistri kanne 10228112
Osaühing MAURUS VEOD
- Registrikood10228112
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 202522
- Müügitulu 20252 274 357 €
- KMKR numberEE100458523
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing MAURUS VEOD
- Registrikood
- 10228112
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.07.1997
- KMKR number
- EE100458523
- Osa- või aktsiakapital
- 650 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Kadrina alevik, Pargi tn 14
- Aadress kehtib alates
- 21.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Osaühing Halmory | 49 % · 318 500 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Indrek Kaljuve | 44,46 % · 289 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Urmas Vinter | 6,54 % · 42 500 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Vinter | Juhatuse liige | 01.07.1997 |
| Indrek Kaljuve | Juhatuse liige | 19.07.2001 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Hiio | kaudne osalus | 29.10.2018 |
| Urmas Vinter | otsene osalus | 29.10.2018 |
| Indrek Kaljuve | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 22 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 2 274 357 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 290 287 € → 2 274 357 € | -0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726510060
- Mobiil+3725050476
- Telefon+3726510060
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 2 274 357 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 2 274 357 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 2 290 287 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2 249 821 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2 347 930 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 989 702 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 958 024 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 972 132 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 13.09.2022 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 13.09.2022 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 21.03.2023 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 14.04.2023 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 04.01.2024 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 04.01.2024 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 04.01.2024 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 29.04.2024 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 06.06.2024 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 06.06.2024 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 16.10.2024 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 16.10.2024 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 12.03.2025 — 12.09.2032 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 12.03.2025 — 12.09.2032 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 13.09.2022 — 12.09.2032 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 2 274 357 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 2 274 357 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 22 |
| 2024 | 23 |
| 2023 | 23 |
| 2022 | 24 |
| 2021 | 24 |
| 2020 | 23 |
| 2019 | 23 |
| 2018 | 22 |
| 2017 | 20 |
| 2016 | 19 |
| 2015 | 20 |
| 2014 | 18 |
| 2013 | 18 |
| 2012 | 18 |
| 2011 | 18 |
| 2010 | 16 |
| 2009 | 14 |
| 2008 | 11 |
| 2007 | 11 |
| 2006 | 10 |
| 2005 | 10 |
| 2004 | 10 |
| 2003 | 10 |
| 2002 | 10 |
| 2001 | 6 |
| 2000 | 4 |
| 1999 | 4 |
| 1998 | 6 |
| 1997 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 274 357 € | 2 290 287 € | 2 249 821 € | 2 349 664 € | 1 989 702 € | 1 958 024 € | 1 972 132 € |
| Ärikasum | 49 278 € | 57 323 € | 31 713 € | 7687 € | 17 487 € | 157 063 € | −127 364 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5268 € | 18 437 € | 17 755 € | 1382 € | 11 052 € | 144 333 € | −145 290 € |
| Aruandeaasta kasum | 5268 € | 18 437 € | 17 755 € | 1382 € | 11 052 € | 144 333 € | −145 290 € |
| Tööjõukulud | 372 995 € | 393 307 € | 388 498 € | 338 460 € | 284 844 € | 280 113 € | 281 886 € |
| Põhivarade kulum | 188 373 € | 174 049 € | 153 532 € | 143 832 € | 149 696 € | 150 565 € | 276 767 € |
| Varad kokku | 1 928 690 € | 1 893 830 € | 1 578 462 € | 1 171 385 € | 1 155 416 € | 1 784 577 € | 1 745 978 € |
| sh käibevarad | 483 731 € | 471 638 € | 586 930 € | 654 738 € | 703 211 € | 1 187 895 € | 1 001 165 € |
| sh põhivarad | 1 444 959 € | 1 422 192 € | 991 532 € | 516 647 € | 452 205 € | 596 682 € | 744 813 € |
| sh raha | 314 119 € | 279 412 € | 300 823 € | 438 412 € | 335 936 € | 535 808 € | 348 312 € |
| Omakapital | 890 221 € | 884 953 € | 866 516 € | 848 761 € | 847 379 € | 836 327 € | 691 994 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 41 543 € | 41 543 € | 41 543 € | 41 543 € | 41 543 € | 41 543 € | 41 543 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 839 256 € | 820 819 € | 803 064 € | 801 682 € | 790 630 € | 646 297 € | 791 587 € |
| Lühiajalised kohustised | 392 226 € | 319 842 € | 278 702 € | 220 274 € | 286 751 € | 771 383 € | 686 803 € |
| Pikaajalised kohustised | 646 243 € | 689 035 € | 433 244 € | 102 350 € | 21 286 € | 176 867 € | 367 181 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 22 | 23 | 23 | 24 | 24 | 23 | 23 |
| Ärikasum enne kulumit | 237 651 € | 231 372 € | 185 245 € | 151 519 € | 167 183 € | 307 628 € | 149 403 € |
| Aruanne esitatud | 14.05.2026 | 09.05.2025 | 09.05.2024 | 19.04.2023 | 14.07.2022 | 21.06.2021 | 10.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,2 % | 46,7 % | 54,9 % | 72,5 % | 73,3 % | 46,9 % | 39,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | 0,8 % | 0,8 % | 0,1 % | 0,6 % | 7,4 % | −7,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.