Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10232214

PRIKS F.S.C. OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10232214
  • Asutatud1997 (29 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025216 830 €
  • KMKR numberEE100439717

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1997200220072012201720222026Asutatud 17.07.1997Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.07.1997 1997, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
PRIKS F.S.C. OÜ
Registrikood
10232214
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.07.1997
KMKR number
EE100439717
Osa- või aktsiakapital
31 400 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Keila linn, Põhjakaare tn 3
Aadress kehtib alates
27.11.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
MTÜ Eesti Tootmiskoda55,18 % · 17 326 €Ainuomand09.01.2024
MTÜ Õigusvaidluse44,82 % · 14 074 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Alvar ProttenJuhatuse liige28.12.2023

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Kalev Prottenotsene osalus31.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg29 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu216 830 €+17,1
Müügitulu muutus199 938 € → 216 830 €+2,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €94 tuh €187 tuh €281 tuh €375 tuh €201920202021374 876 €202220232024216 830 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 137 533 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025137 533 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202579 297 €
2024Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025120 321 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202579 617 €
2023Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008184 748 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200881 875 €
2022Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008290 062 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200884 814 €
2021Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008252 435 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200880 790 €
2020Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008363 243 €
2019Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008244 768 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200838 969 €
2019Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 200820 126 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011213242199719981999200020012002422003200420052006ei kajastu20072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20221
20210
20200
20190
20183
20175
20165
20157
20146
20137
20127
20116
20109
200910
200840
200640
200542
200442
200342
200237
200125
200024
199928
199828
199730

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu216 830 €199 938 €266 623 €374 876 €333 225 €363 243 €303 863 €
Ärikasum−2951 €5310 €−19 327 €−14 940 €27 898 €23 670 €−14 743 €
Kasum enne tulumaksustamist1472 €7261 €−14 220 €−15 028 €24 189 €22 720 €−13 861 €
Aruandeaasta kasum1472 €7261 €−14 220 €−15 028 €24 189 €22 720 €−13 861 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €9372 €8124 €7486 €11 855 €
Põhivarade kulum0,00 €71,00 €19,00 €
Varad kokku138 652 €156 304 €130 147 €151 328 €201 021 €259 894 €88 252 €
sh käibevarad138 652 €156 304 €130 147 €151 328 €111 606 €191 324 €88 252 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €89 415 €68 570 €0,00 €
sh raha28,00 €309 €319 €307 €2159 €42,00 €75,00 €
Omakapital25 171 €23 699 €16 438 €30 658 €45 687 €21 498 €−1222 €
sh osa- või aktsiakapital31 400 €31 400 €31 400 €31 400 €31 400 €31 400 €31 400 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−19 709 €−26 970 €−12 750 €2278 €−21 910 €−44 630 €−30 769 €
Lühiajalised kohustised113 481 €132 605 €113 709 €120 670 €155 334 €238 396 €89 474 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0001000
Ärikasum enne kulumit27 898 €23 741 €−14 724 €
Aruanne esitatud30.06.202630.06.202530.06.202430.06.202305.07.202230.06.202131.10.2020
Omakapitali osakaal varadest18,2 %15,2 %12,6 %20,3 %22,7 %8,3 %−1,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,7 %3,6 %−5,3 %−4,0 %7,3 %6,3 %−4,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang