Registrikaart · Äriregistri kanne 10235112
OSAÜHING TSUNFTIJÄNES
- Registrikood10235112
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202535 996 €
- KMKR numberEE100218161
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OSAÜHING TSUNFTIJÄNES
- Registrikood
- 10235112
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.08.1997
- KMKR number
- EE100218161
- Osa- või aktsiakapital
- 25 565 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Mõisa tee 2
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mati Raal | 100 % · 25 565 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mati Raal | Juhatuse liige | 08.06.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mati Raal | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 35 996 € | +10 | |
| Müügitulu muutus | 35 230 € → 35 996 € | +0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726091133
- Veebilehttsunftijanes.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95241 | Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus | Põhitegevusala |
| 58111 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 35 180 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 2025 | 35 180 € |
| 2025 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2025 | 816 € |
| 2024 | Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 2025 | 33 853 € |
| 2024 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2025 | 1377 € |
| 2023 | Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 2008 | 74 329 € |
| 2023 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2008 | 660 € |
| 2022 | Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 2008 | 60 272 € |
| 2022 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2008 | 1014 € |
| 2021 | Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 2008 | 33 429 € |
| 2021 | Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 14 475 € |
| 2021 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2008 | 540 € |
| 2020 | Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 2008 | 37 718 € |
| 2020 | Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 8842 € |
| 2020 | Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine EMTAK 2008 | 787 € |
| 2019 | Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus EMTAK 2008 | 30 217 € |
| 2019 | Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 27 032 € |
| 2019 | Raamatute kirjastamine EMTAK 2008 | 744 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 35 996 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 35 996 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 5 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 7 |
| 2000 | 4 |
| 1999 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 996 € | 35 230 € | 74 989 € | 61 286 € | 48 444 € | 47 347 € | 57 993 € |
| Ärikasum | −16 302 € | −14 358 € | 3884 € | 2652 € | 5623 € | 7877 € | 1530 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −16 297 € | −15 716 € | 2567 € | 2407 € | 5302 € | 7404 € | 1106 € |
| Aruandeaasta kasum | −16 297 € | −15 716 € | 2567 € | 2407 € | 5302 € | 7404 € | 1106 € |
| Tööjõukulud | 14 432 € | 17 296 € | 16 236 € | 17 172 € | 18 068 € | 15 620 € | 15 412 € |
| Põhivarade kulum | 3991 € | 3124 € | 2690 € | 2690 € | 3138 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 645 846 € | 662 553 € | 645 402 € | 631 459 € | 635 813 € | 603 782 € | 609 970 € |
| sh käibevarad | 25 901 € | 39 415 € | 32 153 € | 15 520 € | 17 184 € | 8915 € | 15 103 € |
| sh põhivarad | 619 945 € | 623 138 € | 613 249 € | 615 939 € | 618 629 € | 594 867 € | 594 867 € |
| sh raha | 4808 € | 8747 € | 1582 € | 535 € | 1851 € | 354 € | 24,00 € |
| Omakapital | 567 172 € | 583 469 € | 599 185 € | 596 618 € | 594 211 € | 588 909 € | 581 505 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 535 453 € | 551 169 € | 548 602 € | 546 195 € | 540 893 € | 533 489 € | 532 383 € |
| Lühiajalised kohustised | 78 674 € | 79 084 € | 33 580 € | 20 006 € | 22 991 € | 14 873 € | 28 465 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 12 637 € | 14 835 € | 18 611 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −12 311 € | −11 234 € | 6574 € | 5342 € | 8761 € | 7877 € | 1530 € |
| Aruanne esitatud | 25.05.2026 | 16.06.2025 | 20.03.2024 | 08.03.2023 | 23.02.2022 | 01.07.2021 | 26.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,8 % | 88,1 % | 92,8 % | 94,5 % | 93,5 % | 97,5 % | 95,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −45,3 % | −44,6 % | 3,4 % | 3,9 % | 10,9 % | 15,6 % | 1,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.