Registrikaart · Äriregistri kanne 10238636
Osaühing Cordeline
- Registrikood10238636
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025598 705 €
- KMKR numberEE100369489
- Sellel aadressil on registreeritud 28 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Cordeline
- Registrikood
- 10238636
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.08.1997
- KMKR number
- EE100369489
- Osa- või aktsiakapital
- 21 729 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Laki tn 5
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Indrek Holst | 80 % · 17 383 € | Ainuomand | 11.04.2024 |
| Mattias Holst | 20 % · 4346 € | Ainuomand | 11.04.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Indrek Holst | Juhatuse liige | 11.12.2018 |
| Mattias Holst | Juhatuse liige | 17.04.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Indrek Holst | otsene osalus | 24.07.2020 |
| Mattias Holst | otsene osalus | 16.04.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 598 705 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 753 052 € → 598 705 € | -6,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725115616
- Telefon+3726688730
- Veebilehtcordeline.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46442 | Puhastusvahendite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puhastusvahendite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 598 705 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 598 705 € |
| 2024 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2025 | 753 052 € |
| 2023 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 749 329 € |
| 2022 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 823 388 € |
| 2021 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 698 142 € |
| 2020 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 717 947 € |
| 2019 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 930 888 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 2836 € ehk 0 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 595 869 € |
| Soome | 2836 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 3 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 4 |
| 2002 | 7 |
| 1999 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 598 705 € | 753 052 € | 749 329 € | 823 388 € | 698 142 € | 717 947 € | 930 888 € |
| Ärikasum | −12 901 € | 26 977 € | 29 603 € | 76 186 € | 27 446 € | 79 333 € | 111 562 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −12 901 € | 26 977 € | 29 603 € | 76 186 € | 27 446 € | 79 333 € | 111 284 € |
| Aruandeaasta kasum | −12 901 € | 16 977 € | 29 603 € | 76 186 € | 27 446 € | 79 333 € | 111 284 € |
| Tööjõukulud | 90 598 € | 89 451 € | 110 636 € | 113 966 € | 92 578 € | 67 043 € | 85 682 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 510 588 € | 549 570 € | 604 864 € | 523 070 € | 466 035 € | 435 309 € | 365 928 € |
| sh käibevarad | 350 056 € | 389 038 € | 444 332 € | 495 530 € | 438 799 € | 435 309 € | 365 928 € |
| sh põhivarad | 160 532 € | 160 532 € | 160 532 € | 27 540 € | 27 236 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 34 019 € | 57 357 € | 61 315 € | 80 147 € | 70 562 € | 95 622 € | 18 313 € |
| Omakapital | 467 314 € | 480 215 € | 513 239 € | 483 636 € | 407 450 € | 380 004 € | 300 671 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 21 729 € | 21 729 € | 21 729 € | 21 729 € | 21 729 € | 21 729 € | 21 729 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 456 313 € | 439 336 € | 459 734 € | 383 548 € | 356 102 € | 276 769 € | 165 485 € |
| Lühiajalised kohustised | 43 274 € | 69 355 € | 51 625 € | 39 434 € | 58 585 € | 55 305 € | 65 257 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 40 000 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | −12 901 € | 26 977 € | 29 603 € | 76 186 € | 27 446 € | 79 333 € | 111 562 € |
| Aruanne esitatud | 01.07.2026 | 30.06.2025 | 28.06.2024 | 02.07.2023 | 04.07.2022 | 28.06.2021 | 19.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,5 % | 87,4 % | 84,9 % | 92,5 % | 87,4 % | 87,3 % | 82,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −2,2 % | 2,3 % | 4,0 % | 9,3 % | 3,9 % | 11,0 % | 12,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.