Registrikaart · Äriregistri kanne 10239618
Osaühing Narva Kohvik
- Registrikood10239618
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202525 826 €
- KMKR numberEE100091773
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Narva Kohvik
- Registrikood
- 10239618
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.08.1997
- KMKR number
- EE100091773
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 25 826 € | +8,6 | |
| Müügitulu muutus | 404 772 € → 25 826 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726601786
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 25 826 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 25 826 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 404 772 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 960 680 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 926 591 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 685 984 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 636 733 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 734 756 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 21 |
| 2022 | 21 |
| 2021 | 16 |
| 2020 | 21 |
| 2019 | 21 |
| 2018 | 20 |
| 2017 | 22 |
| 2016 | 20 |
| 2015 | 18 |
| 2014 | 21 |
| 2013 | 22 |
| 2012 | 17 |
| 2011 | 16 |
| 2010 | 17 |
| 2009 | 17 |
| 2008 | 18 |
| 2007 | 15 |
| 2006 | 15 |
| 2005 | 17 |
| 2004 | 18 |
| 2003 | 18 |
| 2001 | 18 |
| 2000 | 18 |
| 1998 | 18 |
| 1997 | 17 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 826 € | 404 772 € | 960 680 € | 926 591 € | 685 984 € | 636 733 € | 734 756 € |
| Ärikasum enne makse | 49 972 € | 44 027 € | 22 751 € | 156 090 € | 94 453 € | 59 638 € | 89 084 € |
| Aruandeaasta kasum | 49 972 € | 21 934 € | −2249 € | 156 090 € | 94 453 € | 59 638 € | 89 084 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 169 096 € | 385 404 € | 329 609 € | 277 529 € | 191 270 € | 307 451 € |
| Varad kokku | 626 225 € | 590 221 € | 725 428 € | 783 039 € | 691 258 € | 583 496 € | 522 694 € |
| sh käibevarad | 86 910 € | 18 652 € | 268 053 € | 202 969 € | 204 436 € | 181 205 € | 191 305 € |
| sh raha | 80 894 € | 13 481 € | 170 183 € | 148 146 € | 150 584 € | 128 066 € | 135 668 € |
| Omakapital | 623 578 € | 573 606 € | 676 672 € | 778 921 € | 622 831 € | 528 378 € | 468 740 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 2647 € | 16 615 € | 48 756 € | 2926 € | 35 613 € | 32 404 € | 35 152 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1192 € | 32 814 € | 22 714 € | 18 802 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 4 | 21 | 21 | 16 | 21 | 21 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 97,2 % | 93,3 % | 99,5 % | 90,1 % | 90,6 % | 89,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 193,5 % | 5,4 % | -0,2 % | 16,8 % | 13,8 % | 9,4 % | 12,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.