Registrikaart · Äriregistri kanne 10240633
osaühing Repal-E
- Registrikood10240633
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 20252 032 390 €
- KMKR numberEE100287477
- Sellel aadressil on registreeritud 25 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Repal-E
- Registrikood
- 10240633
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.07.1997
- KMKR number
- EE100287477
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vitamiini tn 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 2 032 390 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 126 502 € → 2 032 390 € | -1,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3727428356
- Veebilehtrepal.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46131 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 2 032 390 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 2 032 390 € |
| 2024 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 2 126 502 € |
| 2023 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2 915 051 € |
| 2022 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 4 207 623 € |
| 2021 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 3 641 252 € |
| 2020 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2 375 658 € |
| 2019 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2 710 581 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 7 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 9 |
| 2009 | 9 |
| 2008 | 9 |
| 2007 | 9 |
| 2006 | 9 |
| 2005 | 8 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 7 |
| 2001 | 6 |
| 2000 | 4 |
| 1999 | 3 |
| 1998 | 2 |
| 1997 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 032 390 € | 2 126 502 € | 2 915 106 € | 4 207 623 € | 3 641 252 € | 2 375 658 € | 2 710 581 € |
| Ärikasum enne makse | −81 910 € | −128 883 € | −54 768 € | 220 983 € | 250 719 € | 21 219 € | −29 397 € |
| Aruandeaasta kasum | −81 910 € | −128 883 € | −62 566 € | 205 918 € | 248 969 € | 21 219 € | −30 944 € |
| Tööjõukulud | 153 229 € | 184 374 € | 223 450 € | 319 868 € | 233 871 € | 136 715 € | 186 010 € |
| Varad kokku | 677 732 € | 777 622 € | 936 596 € | 992 713 € | 928 789 € | 736 437 € | 693 329 € |
| sh käibevarad | 601 559 € | 684 862 € | 839 214 € | 907 276 € | 834 945 € | 668 456 € | 619 351 € |
| sh raha | 62 342 € | 14 145 € | 126 155 € | 102 005 € | 38 862 € | 4663 € | 83 345 € |
| Omakapital | 587 230 € | 669 140 € | 798 023 € | 900 589 € | 759 671 € | 521 455 € | 500 235 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 500 € | 25 500 € | 25 500 € | 25 500 € | 25 500 € | 25 500 € | 25 500 € |
| Lühiajalised kohustised | 90 502 € | 108 482 € | 138 573 € | 92 124 € | 169 118 € | 188 508 € | 160 218 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 26 474 € | 32 876 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,6 % | 86,0 % | 85,2 % | 90,7 % | 81,8 % | 70,8 % | 72,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −4,0 % | −6,1 % | −2,1 % | 4,9 % | 6,8 % | 0,9 % | −1,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.