Registrikaart · Äriregistri kanne 10241466
aktsiaselts RÄNI HOTELL
- Registrikood10241466
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202513 906 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- aktsiaselts RÄNI HOTELL
- Registrikood
- 10241466
- Õiguslik vorm
- AS
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.07.1997
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 126 720 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Räni alevik, Riia mnt 215
- Aadress kehtib alates
- 22.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 13 906 € | +6,2 | |
| Müügitulu muutus | 13 314 € → 13 906 € | +1,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3727383043
- Mobiil+3725091589
- Telefon+3727383044
- Veebilehtkantri.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 13 906 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 13 906 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 13 314 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 254 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 13 932 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 9692 € |
| 2020 | Hotellid EMTAK 2008 | 11 183 € |
| 2019 | Hotellid EMTAK 2008 | 16 656 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 11 |
| 2016 | 13 |
| 2015 | 16 |
| 2014 | 14 |
| 2013 | 15 |
| 2012 | 14 |
| 2011 | 12 |
| 2010 | 13 |
| 2009 | 16 |
| 2008 | 20 |
| 2007 | 21 |
| 2006 | 18 |
| 2004 | 21 |
| 2003 | 21 |
| 2002 | 21 |
| 2001 | 23 |
| 1999 | 25 |
| 1998 | 25 |
| 1997 | 25 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 906 € | 13 314 € | 15 254 € | 13 932 € | 9692 € | 11 183 € | 16 656 € |
| Ärikasum | 564 € | −3642 € | 514 € | −1965 € | −9010 € | −8552 € | −19 798 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 564 € | −3642 € | 514 € | −1970 € | −9010 € | −8552 € | −19 798 € |
| Aruandeaasta kasum | 564 € | −3642 € | 514 € | −1970 € | −9010 € | −8552 € | −19 798 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5453 € |
| Põhivarade kulum | 3958 € | 4493 € | 4665 € | 4713 € | 5881 € | 9376 € | 10 349 € |
| Varad kokku | 167 003 € | 167 566 € | 170 939 € | 173 148 € | 179 132 € | 190 674 € | 203 828 € |
| sh käibevarad | 7940 € | 4546 € | 3426 € | 970 € | 2241 € | 1278 € | 5876 € |
| sh põhivarad | 159 063 € | 163 020 € | 167 513 € | 172 178 € | 176 891 € | 189 396 € | 197 952 € |
| sh raha | 7740 € | 4346 € | 3226 € | 770 € | 2041 € | 561 € | 808 € |
| Omakapital | 158 499 € | 157 935 € | 161 577 € | 161 063 € | 163 033 € | 172 043 € | 180 595 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 5650 € | 9292 € | 8778 € | 10 748 € | 19 758 € | 28 310 € | 48 108 € |
| Lühiajalised kohustised | 8504 € | 9631 € | 9362 € | 12 085 € | 16 099 € | 18 631 € | 23 233 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 4522 € | 851 € | 5179 € | 2748 € | −3129 € | 824 € | −9449 € |
| Aruanne esitatud | 28.06.2026 | 29.06.2025 | 30.06.2024 | 29.08.2023 | 21.10.2022 | 30.06.2021 | 01.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,9 % | 94,3 % | 94,5 % | 93,0 % | 91,0 % | 90,2 % | 88,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,1 % | −27,4 % | 3,4 % | −14,1 % | −93,0 % | −76,5 % | −118,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.