Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10242833

OÜ ROVELLE

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10242833
  • Asutatud1997 (29 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2024101 820 €
  • KMKR numberEE100000641

Usaldusväärsuse indeks

58/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1997200220072012201720222026Asutatud 01.08.1997Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 01.08.1997 1997, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ ROVELLE
Registrikood
10242833
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.08.1997
KMKR number
EE100000641
Osa- või aktsiakapital
856 600 EEK
Majandusaasta
01.07 — 30.06
Aadress
Põlva maakond, Põlva vald, Padari küla, Tsõõriksoo
Aadress kehtib alates
31.12.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg29 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu101 820 €+14,1
Müügitulu muutus115 616 € → 101 820 €-3,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
47121Muu spetsialiseerimata jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €37 tuh €73 tuh €110 tuh €146 tuh €146 438 €20192020202120222023101 820 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 101 820 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025101 820 €
2023Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025115 616 €
2022Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008135 345 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20081437 €
2021Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008113 112 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20081026 €
2020Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008103 758 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008436 €
2019Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008145 814 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008624 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
013451997199819995200020012002ei kajastu20032004200520062007ei kajastu2008ei kajastu200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20233
20223
20213
20203
20192
20183
20173
20163
20153
20142
20132
20122
20112
20102
20072
20062
20053
20043
20023
20014
20005
19993
19984
19973

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu103 195 €117 303 €136 782 €114 138 €104 194 €146 439 €
Ärikasum−9284 €2329 €−19 241 €2567 €2461 €854 €
Kasum enne tulumaksustamist−9863 €245 €−22 181 €129 €44,00 €831 €
Aruandeaasta kasum−9863 €245 €−22 181 €129 €44,00 €831 €
Tööjõukulud24 522 €24 217 €32 260 €36 133 €30 116 €30 615 €
Põhivarade kulum3125 €4902 €5964 €7771 €6577 €5694 €
Varad kokku190 017 €201 381 €212 821 €230 004 €214 880 €227 730 €
sh käibevarad166 004 €174 243 €180 780 €191 999 €169 104 €181 979 €
sh põhivarad24 013 €27 138 €32 041 €38 005 €45 776 €45 751 €
sh raha1354 €5012 €3930 €58,00 €3852 €27 078 €
Omakapital122 073 €131 935 €131 690 €153 872 €153 743 €153 698 €
sh osa- või aktsiakapital54 747 €54 747 €54 747 €54 747 €54 747 €54 747 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum67 508 €67 262 €89 443 €89 315 €89 271 €88 439 €
Lühiajalised kohustised67 944 €69 446 €71 455 €58 125 €52 799 €57 365 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €9676 €18 007 €8338 €16 667 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)223333
Ärikasum enne kulumit−6159 €7231 €−13 277 €10 338 €9038 €6548 €
Aruanne esitatud03.02.202631.01.202503.01.202430.12.202231.12.202102.01.2021
Omakapitali osakaal varadest64,2 %65,5 %61,9 %66,9 %71,5 %67,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust−9,6 %0,2 %−16,2 %0,1 %0,0 %0,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang