Osaühing P O Trans Invest
- Registrikood10248089
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202584 062 €
- KMKR numberEE100487950
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing P O Trans Invest
- Registrikood
- 10248089
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.08.1997
- KMKR number
- EE100487950
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Sikassaare küla, Tuule
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
74/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 84 062 € | +13,4 |
| Müügitulu muutus | 56 157 € → 84 062 € | +14,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3724538559
- Mobiil +37256645300
- Telefon +3724524450
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77121 | Veokite rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Veokite rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 47 288 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 47 288 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 36 774 € |
| 2024 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 56 157 € |
| 2023 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 61 558 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 21 240 € |
| 2022 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 61 580 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 36 359 € |
| 2021 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 64 059 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 29 962 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 52 289 € |
| 2020 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 48 725 € |
| 2019 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 51 103 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 42 438 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 84 062 € | 59 240 € | 82 798 € | 97 939 € | 94 021 € | 101 014 € | 96 296 € |
| Ärikasum enne makse | −10 456 € | −14 957 € | 2826 € | 30 098 € | 23 904 € | −11 495 € | 2660 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 456 € | −14 957 € | 2826 € | 30 098 € | 23 904 € | −11 495 € | 2660 € |
| Tööjõukulud | 19 042 € | 18 754 € | 11 571 € | 10 438 € | 9321 € | 9385 € | 8677 € |
| Varad kokku | 341 079 € | 353 065 € | 364 404 € | 365 264 € | 331 990 € | 314 878 € | 332 615 € |
| sh käibevarad | 232 795 € | 232 169 € | 174 299 € | 139 654 € | 94 909 € | 109 969 € | 166 672 € |
| sh raha | 171 098 € | 151 705 € | 129 046 € | 66 761 € | 64 841 € | 63 755 € | 113 188 € |
| Omakapital | 335 601 € | 346 058 € | 361 014 € | 358 188 € | 328 090 € | 304 186 € | 315 681 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 24 000 € | 24 000 € | 24 000 € | 24 000 € | 24 000 € | 24 000 € | 24 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 5478 € | 7007 € | 3390 € | 7076 € | 3900 € | 10 692 € | 16 606 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 328 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 98,0 % | 99,1 % | 98,1 % | 98,8 % | 96,6 % | 94,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -12,4 % | -25,2 % | 3,4 % | 30,7 % | 25,4 % | -11,4 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.