Osaühing Agometal
- Registrikood10253084
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 202541 720 €
- KMKR numberEE100420399
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Agometal
- Registrikood
- 10253084
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.08.1997
- KMKR number
- EE100420399
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Verijärve küla, Kaldala
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 41 720 € | +10,6 |
| Müügitulu muutus | 131 815 € → 41 720 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3727864686
- Mobiil +3725043494
- Telefon +3727864686
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33111 | Metalltoodete remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metalltoodete remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 24 273 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 24 273 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 17 447 € |
| 2024 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2025 | 109 914 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 18 623 € |
| 2024 | Materjalide taaskasutusele võtmine EMTAK 2025 | 3278 € |
| 2023 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 873 544 € |
| 2023 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 35 855 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 508 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 18 594 € |
| 2022 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 410 687 € |
| 2022 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 31 232 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 29 144 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 25 287 € |
| 2021 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 436 906 € |
| 2020 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 377 048 € |
| 2019 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 626 202 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 11 |
| 2019 | 11 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 7 |
| 2010 | 7 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 10 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 9 |
| 2001 | 11 |
| 2000 | 11 |
| 1999 | 7 |
| 1998 | 7 |
| 1997 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 41 948 € | 132 316 € | 955 028 € | 496 350 € | 436 906 € | 377 048 € | 626 202 € |
| Ärikasum enne makse | −48 369 € | −85 261 € | 376 130 € | 181 478 € | 25 403 € | 31 013 € | 69 623 € |
| Aruandeaasta kasum | −48 369 € | −91 488 € | 336 130 € | 181 478 € | 25 403 € | 31 013 € | 69 623 € |
| Tööjõukulud | 46 676 € | 86 614 € | 127 398 € | 85 265 € | 85 118 € | 111 478 € | 103 676 € |
| Varad kokku | 454 659 € | 507 358 € | 631 961 € | 467 283 € | 304 451 € | 275 074 € | 252 737 € |
| sh käibevarad | 274 810 € | 300 736 € | 262 479 € | 322 761 € | 154 755 € | 141 826 € | 114 485 € |
| sh raha | 66 770 € | 106 370 € | 148 780 € | 163 432 € | 28 906 € | 37 109 € | 27 000 € |
| Omakapital | 426 248 € | 474 617 € | 592 856 € | 416 727 € | 235 249 € | 209 846 € | 178 933 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € | 12 782 € |
| Lühiajalised kohustised | 28 411 € | 32 741 € | 39 105 € | 43 387 € | 57 148 € | 58 390 € | 59 719 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 7169 € | 12 054 € | 6838 € | 14 085 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 5 | 9 | 7 | 7 | 11 | 11 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,8 % | 93,5 % | 93,8 % | 89,2 % | 77,3 % | 76,3 % | 70,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -115,3 % | -69,1 % | 35,2 % | 36,6 % | 5,8 % | 8,2 % | 11,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.