osaühing KLEVARI
- Registrikood10253149
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025144 207 €
- KMKR numberEE100497746
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing KLEVARI
- Registrikood
- 10253149
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.08.1997
- KMKR number
- EE100497746
- Aadress
- Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn, Lipuväljak 9/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
66/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 144 207 € | +15,5 |
| Müügitulu muutus | 139 594 € → 144 207 € | +1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3727663600
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81101 | Hoonehalduse kombineeritud teenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hoonehalduse kombineeritud teenus teenis ettevõte 2025. aastal 144 207 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2025 | 144 207 € |
| 2024 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2025 | 139 594 € |
| 2023 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 181 419 € |
| 2023 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 15 000 € |
| 2022 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 172 438 € |
| 2022 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 3000 € |
| 2021 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 142 142 € |
| 2021 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 3000 € |
| 2020 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 70 000 € |
| 2020 | Segapõllumajandus EMTAK 2008 | 12 828 € |
| 2019 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 40 487 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 4 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 7 |
| 2001 | 8 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 144 207 € | 139 594 € | 196 419 € | 175 438 € | 145 142 € | 82 828 € | 40 487 € |
| Ärikasum enne makse | 2258 € | 2078 € | 14 498 € | 25 490 € | 42 482 € | 36 853 € | 6052 € |
| Aruandeaasta kasum | 2258 € | 2078 € | 14 498 € | 25 490 € | 42 482 € | 36 853 € | 6052 € |
| Tööjõukulud | 71 825 € | 78 968 € | 96 766 € | 79 417 € | 51 422 € | 21 855 € | 7678 € |
| Varad kokku | 267 089 € | 286 637 € | 326 041 € | 343 499 € | 310 625 € | 153 913 € | 133 918 € |
| sh käibevarad | 129 427 € | 81 498 € | 90 312 € | 74 993 € | 53 801 € | 57 732 € | 40 706 € |
| sh raha | 23 198 € | 23 490 € | 39 047 € | 23 430 € | 14 172 € | 28 773 € | 16 446 € |
| Omakapital | 140 852 € | 138 594 € | 136 516 € | 122 018 € | 96 528 € | 54 046 € | 17 193 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 48 699 € | 29 853 € | 35 939 € | 37 534 € | 28 250 € | 4182 € | 7392 € |
| Pikaajalised kohustised | 77 538 € | 118 190 € | 153 586 € | 183 947 € | 185 847 € | 95 685 € | 109 333 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,7 % | 48,4 % | 41,9 % | 35,5 % | 31,1 % | 35,1 % | 12,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,6 % | 1,5 % | 7,4 % | 14,5 % | 29,3 % | 44,5 % | 14,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.