Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10260452

Osaühing Pisang

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10260452
  • Asutatud1997 (28 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202567 895 €
  • KMKR numberEE100273232

Usaldusväärsuse indeks

73/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1997200220072012201720222026Asutatud 09.09.1997Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.09.1997 1997, Esimene aruanne 1998, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Pisang
Registrikood
10260452
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.09.1997
KMKR number
EE100273232
Aadress
Harju maakond, Saue vald, Siimika küla, Uuetoa

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu67 895 €+12,5
Müügitulu muutus24 359 € → 67 895 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €48 tuh €95 tuh €143 tuh €191 tuh €2019: 190 943 €190 943 €20192020: 43 197 €20202021: 61 508 €20212022: 82 426 €20222023: 35 792 €20232024: 24 359 €20242025: 67 895 €67 895 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 43 545 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 202543 545 €
2025Metsavarumine EMTAK 202524 350 €
2024Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 202524 359 €
2023Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200816 979 €
2023Metsavarumine EMTAK 200812 980 €
2023Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 20085833 €
2022Kaubavedu maanteel EMTAK 200870 343 €
2022Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200812 083 €
2021Kaubavedu maanteel EMTAK 200840 675 €
2021Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200820 833 €
2020Kaubavedu maanteel EMTAK 200843 197 €
2019Kaubavedu maanteel EMTAK 2008118 103 €
2019Metsavarumine EMTAK 200872 840 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012341998: 119981999: 119992000: 220002001: 220012002: 220022003: 4420032004: 320042005: 320052006: 320062007: 22007ei kajastu20082009: 020092010: 120102011: 120112012: 120122013: 120132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20131
20121
20111
20101
20090
20072
20063
20053
20043
20034
20022
20012
20002
19991
19981

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu67 895 €24 359 €35 793 €82 426 €61 508 €43 197 €190 943 €
Ärikasum enne makse46 310 €−4443 €−10 499 €60 080 €6277 €−22 904 €134 635 €
Aruandeaasta kasum37 284 €−9443 €−10 499 €60 080 €6277 €−22 904 €134 635 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku224 029 €216 582 €246 306 €259 803 €204 025 €203 440 €277 482 €
sh käibevarad33 199 €25 752 €42 568 €42 507 €28 229 €68 475 €169 850 €
sh raha27 663 €21 463 €20 477 €42 343 €21 853 €61 184 €166 922 €
Omakapital219 226 €213 942 €243 384 €253 882 €193 803 €187 525 €255 429 €
sh osa- või aktsiakapital5196 €5196 €5196 €5196 €5196 €5196 €5196 €
Lühiajalised kohustised4803 €2640 €2922 €3121 €4622 €6315 €6153 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €2800 €5600 €9600 €15 900 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest97,9 %98,8 %98,8 %97,7 %95,0 %92,2 %92,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust54,9 %-38,8 %-29,3 %72,9 %10,2 %-53,0 %70,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang