Registrikaart · Äriregistri kanne 10260647
osaühing Dalemo
- Registrikood10260647
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025177 317 €
- KMKR numberEE102182651
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Dalemo
- Registrikood
- 10260647
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.09.1997
- KMKR number
- EE102182651
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Muhu tn 4-20
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Evgeny Dyatlov | 100 % · 40 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Olga Brodova | Juhatuse liige | 01.04.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Evgeny Dyatlov | otsene osalus | 30.10.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 177 317 € | +16,3 | |
| Müügitulu muutus | 483 176 € → 177 317 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725023208
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 177 317 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 177 317 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 483 176 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 49 363 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 535 572 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 134 263 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 61 940 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 85 540 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 1 |
| 2001 | 1 |
| 2000 | 1 |
| 1999 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 177 317 € | 483 176 € | 49 363 € | 535 572 € | 134 263 € | 61 940 € | 85 540 € |
| Ärikasum | 59 605 € | 245 423 € | −10 409 € | 69 354 € | 70 251 € | 12 047 € | 40 920 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 56 183 € | 214 227 € | −10 409 € | 51 470 € | 70 251 € | 17 047 € | 39 931 € |
| Aruandeaasta kasum | 56 183 € | 214 227 € | −10 409 € | 51 470 € | 70 251 € | 17 047 € | 39 931 € |
| Tööjõukulud | 46 422 € | 44 034 € | 39 453 € | 24 029 € | 35 683 € | 28 066 € | 13 549 € |
| Põhivarade kulum | 22 072 € | 3575 € | 3575 € | 3575 € | 3575 € | 3575 € | 5438 € |
| Varad kokku | 1 746 194 € | 950 266 € | 1 025 591 € | 987 495 € | 425 942 € | 208 164 € | 170 231 € |
| sh käibevarad | 141 371 € | 85 376 € | 44 739 € | 146 193 € | 252 998 € | 177 479 € | 135 971 € |
| sh põhivarad | 1 604 823 € | 864 890 € | 980 852 € | 841 302 € | 172 944 € | 30 685 € | 34 260 € |
| sh raha | 99 354 € | 55 575 € | 21 524 € | 127 598 € | 40 686 € | 67 295 € | — |
| Omakapital | 469 067 € | 412 885 € | 198 658 € | 209 067 € | 157 597 € | 87 346 € | 70 299 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 410 328 € | 196 102 € | 206 511 € | 155 041 € | 84 790 € | 67 743 € | 27 812 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 277 127 € | 537 381 € | 826 933 € | 778 428 € | 3407 € | 22 318 € | 1432 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 264 938 € | 98 500 € | 98 500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 81 677 € | 248 998 € | −6834 € | 72 929 € | 73 826 € | 15 622 € | 46 358 € |
| Aruanne esitatud | 01.07.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 27.06.2022 | 30.06.2021 | 18.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,9 % | 43,4 % | 19,4 % | 21,2 % | 37,0 % | 42,0 % | 41,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 31,7 % | 44,3 % | −21,1 % | 9,6 % | 52,3 % | 27,5 % | 46,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.