Registrikaart · Äriregistri kanne 10264697
Ilukeskuse Osaühing
- Registrikood10264697
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025119 434 €
- KMKR numberEE100224207
- Sellel aadressil on registreeritud 41 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ilukeskuse Osaühing
- Registrikood
- 10264697
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.09.1997
- KMKR number
- EE100224207
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kaupmehe tn 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 119 434 € | +14,8 | |
| Müügitulu muutus | 135 663 € → 119 434 € | -3,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726610915
- Telefon+3726610915
- Veebilehtgatineau.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46451 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | Põhitegevusala |
| 96221 | Kosmeetiku iluhooldusteenused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 111 223 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2025 | 111 223 € |
| 2025 | Kosmeetiku iluhooldusteenused EMTAK 2025 | 8211 € |
| 2024 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2025 | 116 275 € |
| 2024 | Kosmeetiku iluhooldusteenused EMTAK 2025 | 19 388 € |
| 2023 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 115 330 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 15 694 € |
| 2022 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 112 675 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 11 464 € |
| 2021 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 135 238 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 10 237 € |
| 2020 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 170 274 € |
| 2019 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 205 757 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 10 |
| 2012 | 10 |
| 2011 | 10 |
| 2010 | 9 |
| 2009 | 10 |
| 2008 | 10 |
| 2007 | 9 |
| 2006 | 9 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 11 |
| 2003 | 9 |
| 2002 | 12 |
| 2001 | 12 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 119 434 € | 135 663 € | 131 024 € | 124 139 € | 145 475 € | 170 274 € | 205 757 € |
| Ärikasum enne makse | −545 € | −5843 € | −34 346 € | −34 475 € | −28 831 € | −3062 € | 670 € |
| Aruandeaasta kasum | −545 € | −5843 € | −34 346 € | −34 475 € | −28 831 € | −3062 € | 670 € |
| Tööjõukulud | 48 358 € | 54 185 € | 53 430 € | 48 951 € | 43 847 € | 37 751 € | 41 179 € |
| Varad kokku | 263 107 € | 275 104 € | 279 014 € | 268 401 € | 298 677 € | 314 778 € | 329 155 € |
| sh käibevarad | 85 505 € | 94 406 € | 96 127 € | 90 551 € | 118 657 € | 135 575 € | 151 399 € |
| sh raha | 1780 € | 8845 € | 9071 € | 8332 € | 26 108 € | 34 375 € | 32 766 € |
| Omakapital | 11 189 € | 11 733 € | 17 576 € | 51 922 € | 86 396 € | 115 228 € | 118 289 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € |
| Lühiajalised kohustised | 78 030 € | 89 483 € | 87 550 € | 42 591 € | 38 393 € | 25 662 € | 36 978 € |
| Pikaajalised kohustised | 173 888 € | 173 888 € | 173 888 € | 173 888 € | 173 888 € | 173 888 € | 173 888 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,3 % | 4,3 % | 6,3 % | 19,3 % | 28,9 % | 36,6 % | 35,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,5 % | -4,3 % | -26,2 % | -27,8 % | -19,8 % | -1,8 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.